Wpis z mikrobloga

Merkel jest twórcą dobrobytu Niemiec? Ciekawe,bo ja myślałem że rabowanie innych państw 80 lat temu za które potem mogli uruchamiać produkcję na ogromną skalę np samochodów.


@LonNon: No wiadomo #!$%@? xD Merkel, która rządzi od 15 lat pogrąża Niemcy tak że są największą potęgą w europie i rozdają karty. To pewnie przez to że 80 lat temu wybito im większość obywateli, zabrali całą kadrę naukową i podzielili kraj na 2 strefy
  • Odpowiedz
@LonNon: No tak zapomniałem dodać że Merkel jest NAJWYBITNIEJSZYM obecnie, aktywnie działającym politykiem w Europie. Jakoś i sąsiada nie słychać #!$%@? praworządności, czy wsadzania pociotków na posadki, albo #!$%@? całych sektorów gospodarki żeby państowy moloch ich upaństwowił razem z prasą i hotelami. Zamiast tego są niskie podatki, aktywne wsparcie firm i walka o Niemieckie dobro na arenie międzynardowej. Coś czego w tym chlewie od dawna nie było. To jest polityk która
  • Odpowiedz
@LonNon: I ch..j to Polska też mogła rabować żeby się nachapać. A nie pseudo patrioci brandzlują się przegranymi powstaniami tym ile osób zginęło a pfuu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LonNon: I ch..j to Polska też mogła rabować żeby się nachapać. A nie pseudo patrioci brandzlują się przegranymi powstaniami tym ile osób zginęło a pfuu.

@Ama-gi: wytłumaczysz nam tego fikołka myślowego? Czytam to już 3 raz i nie mogę dojść do wniosku jak niedorozwiniętym trzeba być żeby coś takiego wymyśleć? Masz 12 lat
  • Odpowiedz