Wpis z mikrobloga

Właśnie odebrałem paczkę z #wykopaka więc wypada zrobić #pokapake

W tegorocznym opisie za drugim razem wymieniłem mnóstwo moich zainteresowań, bo za pierwszym razem mi nie uznali tego co napisałem. Tak więc postanowiłem się rozwinąć i dać mojej parze pole do popisu. Nie będę ukrywał - bardzo czekałem na paczkę, bo ciekawość mnie zżerała. Oczywiście jak wiele osób (hehe) wizualizowałem sobie zw głowie zawartość, ale jak zobaczyłem wielki karton to mówię woooow, co to ma być? Naklejka fragile czy O S T R O Ż N I E tylko moją ciekawość podkręciła. Otwieram a tam to, o czym zupełnie nie myślałem, bo zapomniałem, że o tym napisałem w swoim opisie, czyli zajebisty zestaw do robienia sushi. Faktycznie jednym z moich marzeń jest zrobienie własnego sushi - teraz wiem, co będę robił z rodziną w drugi dzień Świąt! Do tego bardzo fajny list, naprawdę się uśmiałem i dobre rady na bank wezmę do serca i zastosuję w praktyce. Serio, ta wykopaka to jest olbrzymia, super miła niespodzianka i jestem bardzo szczęśliwy. Dziękuję Maciek, niestety nie znam loginu z Wypoku. To wspaniały podarunek, będę zawsze miło wspominał ten rok, bowiem tego zestawu będę używał na pewno długo :)
Pobierz haakenn - Właśnie odebrałem paczkę z #wykopaka więc wypada zrobić #pokapake

W tego...
źródło: comment_1608212059Ap3WDuk8KvLigC5Zl3KiW8.jpg
  • 4