Wpis z mikrobloga

UWAGA PANIE I PANOWIE. OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, ŻE JEST PO ZABAWIE I NIE MUSICIE SPRZĄTAĆ BO MÓJ MIKOŁAJ POZAMIATAŁ. A pragnę zaznaczyć, że w tym roku miałam szczęście trafić na samego Pana Organizatora (ʘʘ) Nawet nie wiem co powiedzieć. Paczka to jest taki kosmos, że powinna zostać tam wysłana razem z Teslą. Dostałam paczkę-escape room. Tak, escape room, ponieważ musiałam rozwiązywać zagadki żeby dostać się do prezentów. No to jest taki szacun jak stąd do wieczności. Paczuchy były podzielone tematycznie i rozpakowywanie każdej z osobna to była masa radości. Każda miała swój symbol, trzeba było odgadnąć kod, znaleźć odpowiednie liczby lub rozerwać bałwanka (Rest in pizza) żeby dostać się do zawartości. A co w środku? A no wszystko: 1) paka z akcesoriami kuchennymi (rękawica, formy na babeczki, forma na ciasto) wszystko piękne i na pewno wkrótce przyda się do pieczenia super rzeczy. 2) pudełko z własnoręcznie wypalonym logo wykopaki, no po prostu WOW. 3) rzeczy do domu (ramki na zdjęcia, świeczki, lampki ledowe, no i po raz kolejny własnoręcznie zrobiony pojemniczek na świeczki) wszystko cudowne, bardzo mi się podoba. 4) rzeczy kawosza (kubki, kawa) no to co potrzeba człowiekowi do funkcjonowania najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) 5) słodycze, które wpierdziele na raz, bo kocham kokos! 6)rzeczy, które pomogą mi jeb*c Falubaz jeszcze bardziej #pdk. Bluzka jak najbardziej trafiona, kolejna do kolekcji, a takiej jeszcze nie mam. Aaa no i planer na moje podróże oraz kalendarz z pieskami! Tak mi ciepło na serduszku, że to masakra. Tyle radości! Dziękuje jeszcze raz @dobry_programista (mam nadzieję, że się nie pomyliłam XD) no i podziękowania dla różowego, który tak to wszystko pięknie spakował! Aż żal było rozrywać. Wszystkiego dobrego jeszcze raz dla was! W komentarzach relacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopaka #pokapake
Pobierz wemnieplywaswiatecznykarp - UWAGA PANIE I PANOWIE. OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, ŻE JEST PO...
źródło: comment_1608206408XA8KcUp2XnDpQ3vGPK49Py.jpg
  • 11