Wpis z mikrobloga

Pan policjant to jednak fachowiec.

Jadę sobie spokojnie jedną z głównych ulic miasta i zza skrzyżowania wyskakuje świecąca marchewa, sugerująca abym zjechał na pobocze - co też uczyniłem. Podchodzi policjant i pyta czy znany jest mi powód zatrzymania. Po szybkiej analizie możliwych wykroczeń zostaje mi tylko nieznaczne przekroczenie prędkości albo szkalowanie pisu i papieża na wykopie.
Bagieciarz oznajmił, że pojazd jest niezdatny do jazdy przez brak jednej z żarówek. Chcąc uspokoić sytuację zasugerowałem, że ja szybko ją wymienię, bo to po raz czwarty w tym kwartale ta sama i jestem przygotowany. W tym momencie pan policjant podszedł pod lampę w której nie świeciła żarówka i #!$%@?ł jej taką bułę, że aż mnie zabolało. W efekcie żarówka zaczęła magicznie świecić, a dumny z siebie policjant zasugerował sprawdzić połączenie kostki mocującej z przewodami i życzył bezpiecznej jazdy do domu.
Endorfinek - Pan policjant to jednak fachowiec.

Jadę sobie spokojnie jedną z głównyc...

źródło: comment_1608162771Rwu1xyFC0jRhmdYbozZaSe.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • 58
@Megatrrron_: Na tych z drogówki nie mogę złego słowa powiedzieć. Zawsze kulturalni, z humorkiem.
Zupełne przeciwieństwo krawężników, którzy nie wykazywali wyższej inteligencji niż szympansy wychowane w niewoli. Poczucie wyższości nie pozwalało na prowadzenie spokojnego i merytorycznego dialogu.
  • Odpowiedz
@Endorfinek: w większości dzisiejszych samochodów wymiana żarówki to operacja nawet na kilka godzin dla mechanika, ściąganie nadkoli i błotników a znam nawet przypadki że trzeba było wykręcić alternator itp. A pomijając zatzrymanie za żarówkę, jak żyje to jeszcze nie znam nikogo kto by za to wylapał mandat
  • Odpowiedz
w większości dzisiejszych samochodów wymiana żarówki to operacja nawet na kilka godzin dla mechanika, ściąganie nadkoli i błotników a znam nawet przypadki że trzeba było wykręcić alternator itp. A pomijając zatzrymanie za żarówkę, jak żyje to jeszcze nie znam nikogo kto by za to wylapał mandat


@droid43210: kto wymieniał żarówkę w peugeocie ten się w cyrku nie śmieje
  • Odpowiedz
@droid43210 dzień dobry dróg do Krynicy Zdrój. Miły pan policjant wlepił mi mandat za posiadanie spalonej żarówki. Wymieniłem przy nim od razu bo zawsze mam zapasowe przy sobie. Nic to nie pomogło mandat to mandat i tyle dobrze że tylko 50 zł
  • Odpowiedz