Wpis z mikrobloga

Nic lepiej nie mówi "w pełni cie wspieram" jak właśnie coś kobiecego - biżuteria jeśli lubi, może jakąś fajną sukienkę właśnie albo coś co wiesz ze bardzo by chciała i np zazdrości tobie. Ja swojej mowie co mi się podoba i co bym chciał mieć więc kwestia tego jak dużo i otwarcie o tym rozmawiacie
@Jegwan: no to jak? masz ogóle jakąkolwiek wiedzę na ten temat czy opierasz się wyłącznie na tym, co ci się wydaje?

i rozwoju zaburzeń osobowości

w DSM-5 w miejsce zaburzeń tożsamości płciowej wprowadzono termin dysforii płciowej i to na zmniejszeniu tego cierpienia skupiają się wysiłki specjalistów
zaburzenia tożsamości płciowej się leczy

@Jegwan: no więc cały czas pytam: w jaki sposób?

i nie "się leczy", tylko raczej "według mnie należy leczyć", bo jak widać, współczesna psychiatria się z tobą nie zgadza, już nie mówiąc o tym, że posługujesz się terminem, który wyszedł już z użycia
@Jegwan: @Jegwan: aha, dzięki za jakiekolwiek konkrety xD konkludując, nie masz w tej materii żadnej wiedzy i tyle jesteś w stanie powiedzieć, ile sobie wykminisz "zdroworozsądkowo" (czyt.: na chłopski rozum). Natomiast empatia (bo rozumiem, że siebie masz za człowieka głęboko empatycznego) wyrażająca się wyśmiewaniu innych to rzecz doprawdy osobliwa
@Jegwan rozumiesz ze najlepszy sposób na leczenie takich zaburzeń to właśnie zmiana plci? Polecam zapoznać się z tematem, a nie #!$%@?ć od rzeczy.
@rosee: @RozowaZielonka: Na prawdę wierzycie, że jak chłop utnie sobie pindola i zrobi kilka operacji plastycznych w kraju trzeciego świata + nażre hormonów, żeby nie mieć brody jak u dziadka mroza + będzie chodził w damskich fatałaszkach to stanie się kobietą, bo "zmienił płeć"? XDDD

Robicie krzywdę biednym ludziom, popierając okaleczanie i narażanie na śmieszność, doprowadzając do pogłębienia ich tragedii.