Wpis z mikrobloga

Moja nikomu nie potrzebna recenzja Cyberpunka po 30h rozgrywki:
- GRAFIKA 9/10
Wysoki poziom, ale standardowy w dzisiejszych czasach, nie żaden game-changer 10/10.
- MUZYKA 8/10
Są naprawdę świetne utwory, ale niektóre wydają się być zapychaczami np. żeby czymś wypełnić radio.
- GRYWALNOŚĆ/IMMERSJA 9+/10
- BUGI PC: nie mające znaczącego wpływu na rozgrywkę
- OGÓLNIE 9/10
ALE jeżeli gracze po wydaniu kilku patchy przestaną narzekać na bugi i przyjmiemy, że takie GTA 5 jest grą 10/10 to Cyberpunk też całościowo można będzie ocenić na 10/10 bo niczym nie odstaje, a biorąc pod uwagę system RPG to mamy bardziej wciągającą fabułę.
#cyberpunk2077 #cyberpunk #gry #pcmasterrace
  • 39
@Python: wyobraźmy sobie że wyjdzie DLC naprawaiające 99% bugów + dodające wszystkie niedokończone aktywności z którymi się nie wyrobili, jak np kolejka naziemna + jakieś tam misje aby bardziej zagospodarować teren, gra wtedy mocno podskoczy mimo, że i tak jest wysoko
@RealBakman: nie patrzac na bugi to imo rdr 2 jest nudne po x godzin grania, w cyberze na ten moment się jeszcze nie znudziłem. Zobacze za jakiś czas jednak wszczesniejszw rdr tez robilo sie monotonne.
@xiv7: u mnie na PC grafika 7/10, muzyka i całe udźwiękowienie 10/10, grywalność 6/10 (niech paczują), bagi potrafią zepsuć nastrój (np. mi dzisiaj wysiadł telefon), ogólnie 7/10 za świetnych NPCów, ciekawe dialogi, wartką fabułę. Jeden Mirek dobrze zauważył wycięcie preludium i pokazanie go w formie filmiku. Czytałem tłumaczenia się przez Zarządem i widać tam światełko w tunelu. To nie jest zła gra, ba - to jest dobra gra, ale mocno niedopracowana
@xiv7: Co ty #!$%@? XD. Mam 100% gry za sobą fabuła + side questy. Jakieś 100h.
Nigdy w życiu nie tyknę tej gry drugi raz jeśli chodzi o fabułe, element RPG w tej grze nie istnieje. Nie ma balansu w ogóle, nie istnieje system budowania postaci - nie ma, to co jest to jest żart, żeby mieć 20 perka i to wbitego! to trzeba od samego początku jechać na wybranej przez
takie RDR 2 jest dopracowane co do najmniejszego szczegółu i widać tam ilość włożonej pracy oraz zaangażowanie


@RealBakman: Człowieku. Rockstar po roku prac nie potrafił zoptymalizować gry na bardzo dobre PC, grę wywalało i nie można było jej odpalić. O jakim dopracowaniu mówisz?