Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski

Związalibyście się z kobietą z dzieckiem? Lvl 28, ogólnie no ideał, super się z nią gada, ładna 9/10, traktuje mnie jak króla, jest strasznie ogarnięta, na wszystkim się zna, ma swoja działalność. No i dziecko które z nią mieszka, bo gdyby to było tylko widywanie go co 2 weekend to już nawet bym się nie zastanawiał. Boję się że wszystko będzie nam dyktować jej syn, tzn. cały plan dnia, nigdzie na dłużej nie wyjedziemy, nie będzie takiej swobody. I to czyjś bachor nie mój
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pdk

czy nie niszczyć jej życia?
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spere: raczej ona bardziej się przygląda tobie, jak się zachowasz. Kolejność jest niestety dziecko a potem ty. Pożyjcie chwilę i będziecie wiedzieć, niekoniecznie będzie źle ale dziecka z jej życia już nie usuniesz.
Jasne że tak! Ja gdybym była mezczyzną to nie miałoby to dla mnie znaczenia - ewentualnie na plus. Macierzyństwo świadczy o zdolności poświęcenia się drugiej osobie, o zaradności życiowej (nie zawsze jednak nie rozmawiamy o patologicznych matkach). To że sama wychowuje dziecko to efekt siły i wytrwałości. Jeśli nie obarcza tą opieką innych ludzi np. swoich rodziców to jest to materiał na poważną relacje. Chyba lepiej to świadczy o osobie jak podjęła