Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ksionc-Tomasz: klasyczny argument "u mnie działa" xD mi też działa w ultra na 60 fps na lapku, a mam rtx 2070 i szczerze mówiąc na takim sprzęcie każda nowa gra chodzi dwa razy lepiej. Większość osób gra na konsolach, albo ma kartę graficzną że średniej półki i oni są w tym momencie najbardziej #!$%@?, bo cd projekt nie umie into optymalizacja
@Trixie są #!$%@? bo biedę się #!$%@? nie?

Mam tylko nadzieję że cała ta akcja pokaże Sony i MS że nie powinni siadać okrakiem na obu generacjach tylko płynnie przejść na nowy sprzęt. A o starym zapomnieć w miarę szybko.
A tak to czekaja nas dwa lata wydawania gier które będą różniły się tylko grafika High/low, w ogóle nie wykorzystując dodatkowej mocy np do budowania bardziej responsywnego świata.
@BaRi: przypominam, że odkąd redzi zaczęli pracować nad cyberpunkiem, była już ósma generacja konsol i w dwóch pierwszych terminach wydania gry, nikt nawet nie wiedział jakie bebechy będzie mieć kolejna generacja. Mieli cały czas na świecie, żeby dopracować cyberpunka pod te konsole, tym bardziej, że większość klientów to zawsze są konsole.

Rockstar, który jest wzorem dla cd projektu(a przynajmniej chcieliby być takim drugim rockstarem), wydał red dead redemption 2 na tej
@greedy_critic: nie chodzi tylko o działanie na konsolach poprzedniej generacji, sam mam ps5 i mimo że gra działa w stabilnych 60fps, to co godzinę-dwie #!$%@? się i #!$%@?. Wcześniej grałem we wszystko co mnie interesowało na PS4 i jeżeli chodzi o takie crashe to może zdarzył się jeden na rok, w przeciągu kilkudziesięciu gier które ograłem xD Mogli premierę na konsole przesunąć i tyle.
@greedy_critic: nie w takim stopniu, ponoć jak się po restarcie konsoli odpali to chodzi jak złoto :p tego akurat nie miałem szansy testować, bo niedawno kończyłem ds3 i na razie mi soulsów wystarczy xD ale widziałem na streamie jak gość 9h grał i żadnych crashy nie miał, a z cp wszyscy mają problem :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ch4k4l4k4: nie jest to też high end, więc twoj argument jest inwalidą. Napisałem high end z tego roku. Zawsze się tak #!$%@?? Nawet gdybys miał rację, to coś ten jeden przykład by zmienił w mojej wiadomości?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ch4k4l4k4: to słabo przejrzałeś, bo bardzo mi zależało na tym, żeby gra była dobra, bo uwielbiam cyberpunk. Ale nie mam klapek na oczach i nie zaklinam rzeczywistości. No ale wiadomo, ktoś kto widzi wady gry = hejter xD
Dorośnij