Wpis z mikrobloga

#steam

steam Wam działa? próbuję się zalogować na swoje konto które mam 10 lat i mam tam tylko cs 1.6 i dirta 3 i mimo podawania poprawnych danych steam pier*oli że on nie zna tego mejla/nicku/hasła
  • 17
@rzub3r: wyszukałem swój nick zamiast emaila i dałem zapomnij hasła i wyskoczyło mi potwierdzenie że zostanie wysłane na adres email a tam jest podany całkowicie inny email, zagwiazdkowany ale pierwsze litery są takie że ja takiego nie mam.

Ktoś mi może powiedziec o ch** chodzi?
@rzub3r Zhackowali Ci konto , PiSz niezwłocznie do supporty , i podaj im w mailu jeden z ostatnich kodów doładowujących który użyłeś na koncie żeby potwierdzić twoja tożsamość jako właściciela !!!
@rzub3r: i niezwłocznie pozmieniaj hasła we wszystkich portfelach i na mailach , nie używaj jednego wszędzie . Bo żeby Ci zmienić adres mail musiał mieć do niego tez dostęp .... wiec ktoś Ci się po grubości wbił. Skan systemu antywirusem oraz np malwarebytes
@MacLovin: steam pomoc techniczna, daje że moje konto zostało skradzione a oni mi każą podawać stary adres email żeby się zalogować.....oczywiście kończy się odpowiedzią że to jest niepoprawne xd
@MacLovin: dobra mam, będę próbował jak odblokuję bo już nastukałem 150 wariacji mojego hasła/mejla i mi przyblokowało

"Liczba możliwych prób odzyskania tego konta została przekroczona. Spróbuj ponownie później."

dziękuje Ci jeszcze raz
@rzub3r: też mi włamali, ale na chwilę obecna nie mogę zgłosic bo jest za duzo lcizba prób
po za tym podejrzewasz jak u cb do tego doszło? bo ja nie przypominam sobie żeby wchodził czy klikał w jakiejś podejrzane linki
@Klawiatur: odkopałeś temat sprzed dawna ale pamiętam. Ni #!$%@? nie wiem skąd ktoś dorwał mi passy, hasło i się włamał. Serio do dzisiaj rozkminiam jakim cudem... dlatego steam guard przez telefon i #!$%@? im w dupe