Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: to wyglądało tak, że odbiorca paczki był z tego samego miasta więc skorzystałem z opcji inpostu takiej, że jak nadam w tym samym paczkomacie jak paczkomat odbiorczy to paczka od razu po zamknięciu jest dostępna do odebrania więc nikt poza odbiorcą paczki nie dotyka :D gorzej by było gdyby odbiorca nie odebrał paczki i kurier by ją zabrał do zwrotu xD
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: a więc wyjaśniło się dlaczego nie było przypału xD bo gdyby paczka szła z jednego końca Polski na drugi to raczej mógłbyś mieć problemy tak jak ten koleś od rurki w silniku samolotu - może nie tak poważne, ale smutni panowie mogliby zapukać z rana xD

@Kubasztain: dobrze, że odebrałeś na czas bo jakby przyszedł kurier to saperzy przejęliby zawartość xD
  • Odpowiedz
@NaopaK: @MrPickles: szczerze to nawet nie pamiętam, musiałabym przekopać się przez wiadomości. I nie mam też pewności, że osoba która do mnie napisała była osobą zgłaszającą więc i dla mnie to troche zagadka, ale podejrzewam że skoro rekacja lotniska była ekspresowa to zgłoszeń było sporo.
  • Odpowiedz