Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Murki. Czytałam ostatnio o szlachetnej paczce, o tym ze odrzucacie ileś tam procent wnioskow bo to zwykli wyłudzacze. Jako ze pracuje w lombardzie to powiem wam, ze niedobrze mi się robi na widok tych darmozjadow. Wy im paczki a oni z tym do lombardu i nawet się z tym nie kryją ze towar pochodzi ze szlachetnej paczki. Weźmie pani blender? A nowe żelazko parowe? DRAMAT!!! Tylko hajs by chcieli na przewalenie a nie doraźna pomoc.

#szlachetnapaczka #zalesie #patologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd8c3937aca0b000b77fb99
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@dziadeq: mnie głowa puchła, jak czytałam o przypadkach, że mają kilkoro dzieci, a najmniejsze to niemowlak. Mieszkają w jakiejś klitce i przy dzieciach nastolatkach robią następne xD
Jedyne, co baba potrafi, to nogi rozłożyć i ludzie teraz mają jej pomagać, bo przecież ciężko ogarnąć tyle dzieciątek. Tfu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Przypomniała mi się historia sprzed kilku lat, jak krótko przed świetami, wraz z moja ex, wybraliśmy kogoś do szlachetnej paczki, zostały same rodziny, które miały raczej spore wymagania (zakupów za około 500-600zl) wiec postanowiliśmy pomoc trochę, wraz z teściami. Kupiliśmy większość rzeczy, fakt nie wszystkie, ale takie najbardziej potrzebne. Feedback uzyskany od „rodziny” był taki, ze nie spełniliśmy ich oczekiwań. Wiec HA TFU na #!$%@? patolstwo. Nigdy więcej żadnych szlachetnych
@sytuacja_dynamiczna: rodzina, która podlegała pode mnie, to ojciec po operacji zastawki serca, piątka dzieci (najmłodsze 2 lata) i żona w kształcie lochy rozpłodowej, ostatni raz pracowała 10 lat temu. Czułem głębokie obrzydzenie do tych ludzi, ale włączyłem ich do programu, bo nie przekraczali progu dochodowego na osobę w tym roku oraz nie mieli wygórowanych oczekiwań. Chcieli jedynie nową lodówkę i ubrania. To nie byli roszczeniowi ludzie i zdecydowałem się im pomóc.