Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem dziś rozmowę o pracę online. Poszło całkiem sprawnie, chyba się nie wygłupiłem bardzo xD Na końcu padło pytanie pułapka o zarobki. Powiedziałem, że od 2600 netto do kwot rzędu 3k xD

#!$%@?łem? :D Bieda katoliban podkarpacki here xD Stanowisko inżyniera ds technicznych/inżynier laboratoryjny w firmie zajmującej się oświetleniem. Do tej pory pracowałem na produkcji też przy oświetleniu, ale w innej firmie i łapałem jakieś fuchy u januszów na czarno. Magister elektroenergetyki jestem jak coś.

#praca #zarobki #rozmowakwalifikacyjna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd8a8747aca0b000b77fb80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ponad 5 lat temu zaczęłam pracę we Wrocławiu za 2,3 k netto. Ale to był 2015 i byłam świeżakiem bez doświadczenia ,(no, może pomijając praktyki w innych firmach). Biorąc pod uwagę aktualną inflację i stawki rynkowe, to moim zdaniem wcale a wcale się nie wygłupiłeś. Plus od koleżanki, która we wrześniu prowadziła rekrutację do naszego działu słyszałam, że ludzie zaraz po studiach przychodzą z oczekiwaniami po 4-4,5k na rękę (trochę nierealne
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: xD skąd ja to znam. Jak z kilkumiesięcznym doświadczeniem powiedziałem, że chcę 2,7k netto w W-wie to rekruterzy zrobili oczy jak 5 złotówki. A to było jakieś 2 lata temu. Chyba w szczycie "rynku pracownika".

@FlatEric: Ty zaczynałaś pracę we Wrocławiu a op pisze, że jest z Podkarpacia. Fakt op się nie wygłupił, ale czy te stawki są realne to inna sprawa. Sam jestem z branży mechanicznej, ale myślę,
  • Odpowiedz