Wpis z mikrobloga

@AgLagylak: "teraz to przecież standard że nie ma słuchawek i ładowarek, czego się spodziewałeś? Apple zrobiło to za wcześnie dlatego się śmialiśmy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marek1991 Nie twierdzę że nie. Ale to będzie raczej coraz powszechniejszy trend. Teraz nawet chinole mają notche i wcięcia, więc za jakieś dwa lata przestaną dołączać ładowarki do telefonów.
@AgLagylak: Zadziwia mnie logika takich wpisów.

To, że ktoś inny powtarza po kimś, nie oznacza że to przestaje być głupotą i #!$%@? ludzi na kasę. Od samego początku było oczywiste, że jeśli ten numer przejdzie u Apple, to reszta też tak zrobi, bo zgadnij co? Bo więcej zarobią. Nie mogło tego zrobić Xiaomi czy inne Redmi, bo by ich wyzywali od biedaków. Apple mogło, bo ma taką pozycję rynkową i grono
@AgLagylak: Zadziwia mnie logika takich wpisów.


@jamtojest Mnie z kolei zadziwia Twój tok rozumowania.

Nigdzie nie napisałem co jest dobre, a co złe, ani tym bardziej co jest głupie, a co nie. A mimo wszystko dostałem na pysk odpowiedź o tym, że jeśli Apple coś robi, to z założenia nie jest czymś mądrym.

Mało tego, w Twoim komentarzu jest jeszcze jakiś absurdalny podział na "my" i "wy", wątek strzyżenia baranów i