Wpis z mikrobloga

Pamiętacie artykuły o księdzu, który ogłosił pochowanie 640 płodów po aborcji? Jednym z pytań, które się pod nim pojawiły było "ale skąd on ma 640 płodów, jeśli w Polskich szpitalach wykonuje się ich średnio 1000?"
Otóż organizacja odpowiedzialna za ten pochówek trzymała je w formalinie, niektóre od ponad 7 lat, aby móc sobie w końcu zrobić z nich ten głośny propagandowy teatrzyk. Nie ukrywają też, że twierdzenie o tym iż to "dzieci z aborcji" jest nie pełną prawdą, bowiem sami przyznają że to też dzieci z samoistnych poronień.
https://warszawa.gosc.pl/doc/6649406.Pogrzeb-nieprzytulonych-650-dzieci-zmarlych-przed-narodzeniem
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/530609-najwiekszy-w-europie-pogrzeb-nienarodzonych-dzieci

Jak wytłumaczyć takie zwyrodnialcze zapędy? Happening artystyczny? A może trolling użytkownika sadistic.pl? Jak chorym umysłowo trzeba być, żeby kolekcjonować płody do siania propagandy? Czy to normalne, że można sobie z tych "dzieci" zrobić eksponaty? Banda hipokrytów też jednocześnie śmie twierdzić, że in-vitro jest czymś złym. Absolutnie karygodne i obrzydliwe. Rzygać mi się chce na myśl, że ktoś robi z siebie bohatera, bo zebrał ludzkie szczątki i trzyma je w formalinie.

@koroluk Łap, będziesz mieć "humorystyczny" element do filmu.

#bekazprawakow #neuropa #bekazkatoli #bekazpodludzi #patologiazewsi #protest #aborcja #kosciol
ziumbalapl - Pamiętacie artykuły o księdzu, który ogłosił pochowanie 640 płodów po ab...

źródło: comment_1608021224760VSFgaGnrrBPuwLzeURV.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moooka: @kezioezio: @ziumbalapl: Nie wiem jak teraz ale w 2006 roku było tak:

W przypadku nieodebrania poronionego płodu przez rodzinę, szpitale stosują różne zasady dalszego postępowania. Najczęściej tego rodzaju szczątki ludzkie są:

1. chowane na cmentarzu przez firmy pogrzebowe na wniosek szpitala lub przez pracownika prosektorium na wydzielonych w tym celu kwaterach,

2. spopielane, a następnie przygotowywane do pochówku zbiorowego,

3. przekazywane do zakładów patomorfologii do badań, po których
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Zauważyłem, dlaczego używasz wyrażenia "dzieci"? By dodać dramaturgii? Co was obchodzą te "dzieci"? Przecież to są tylko nie myślące jeszcze i nieukształtowane komórki według lewicy. Nie uważasz, że to trochę hipokryzja?
  • Odpowiedz
Ale dlaczego nie użyłeś sformułowania komórka, płód itp?


@chosenon3: A co, muszę? Będę pisać jak mi się podoba xD

Sorry, awatar faktycznie sugeruje skrajna prawice.


Awatar reprezentuje poparcie dla walki o brakujące prawa bez których ludzie mają utrudnione życia. Każdy kto jest w związku z osobą tej samej płci będzie musiał mieć te same problemy związane z tym, że nie może zawrzeć związku partnerskiego, czy ślubu - nieważne, czy jest
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Wyobraziłem sobie jak ktoś chodzi po szpitalach i pyta na porodówkach 'macie suchy płód dla konia?' i potem w domu, raz na tydzień powiedzmy, bierze takiego pokemona i go konserwuje, może po niedzielnej Familiadzie i potem kitra w piwnicy.

A tak na serio, to jak ci biedni ludzie zbierali martwe płody? Chodzili k---a i grzebali w odpadach medycznych czy jak? Przecież to brzmi jak z piosenek Słonia.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Już w tekście opublikowanym 15 lipca 1990 w "Obserwatorze Wielkopolskim" Aleksander Małachowski pisał, że prawica kojarzy się z chorobą psychiczną. A było to jeszcze przed wejściem ZChN-u do sejmu i ogólnie przed zaistnieniem tej partii na polskiej scenie politycznej.
To, co się dzieje w ostatnich latach, tylko potwierdza te słowa.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: wyrywanie dziecka po kawałku to dla ciebie jest ok. Trzymanie tych kawałków w formalinie aby godnie pochować - what the fuck. N------e macie jeszcze gorzej pod kopułą od tych co trzymali te szczątki w formalinie
  • Odpowiedz
wyrywanie dziecka po kawałku to dla ciebie jest ok.


@bolekone: Jest ok, bo "dziecko" (tzn. płód) nic nie czuje, a kobieta czuje ulgę - ostatecznie jest mniej cierpienia.

Trzymanie tych kawałków w formalinie aby godnie pochować


Można "godnie pochować" i nie robić z tego szopki, to co tu widzisz to propaganda majaca na celu zrobic z normalnych kobiet potwory. Poza tym, tutaj dolicza się płody z poronienia do "zabitych". więc
  • Odpowiedz
Dziecko nic nie czuje??? a ty skąd to wiesz. Kobieta może czuć ulgę nie p-------ć się z kimś z kim nie chce mieć dziecka. Taka latawica powinna ponieść odpowiedzialność za zalanie jej nasieniem poprzez donoszenie ciąży bo wój mnie interesuje co czuje taka baba, a takie dziecko oddać do adopcji zaraz po urodzeniu żeby poczuć tą mityczną ulgę
Ja też bym chciał poczuć ulgę poprzez wyabortowanie ziumbalapl z tej planety ale mam
  • Odpowiedz