Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Można kupować auta? Można kupić ciuchy, jedzonko czy potiony na hp? Można kupować chałupę? Można przerabiać kryjówkę i pojazd? Jest waluta? Jeżeli jest to w jaki sposób ją zarabiamy?

Wszędzie gify, srify a ja dalej nie wiem co będę mógł robić poza misjami :(
Odpowiedz ktoś, kto gra plis
#cyberpunk2077
  • 6
@KCPR:
Można kupować auta? tak
Można kupić ciuchy, jedzonko czy potiony na hp? tak, tak i tak. te "potiony" można nawet samemu zrobić
Można kupować chałupę? jeszcze nie skończyłem gry ale na 95% nie
Można przerabiać kryjówkę i pojazd? nie
Jest waluta? tak €$
Jeżeli jest to w jaki sposób ją zarabiamy? wykonując zadania, likwidując rozboje dla policji, psrzedając loot, hakując takie komputerki
@KCPR: Pojazdy kupujesz na zasadzie dostania smsa z lokacja pojazdu i jego wyglądem, podchodzisz do niego i kupujesz. Nie ma sklepu.

Można kupić ubrania ale zazwyczaj idziesz w ich staty i sloty modyfikacji (chyba ze grasz na najniższym levelu jak beciak to nie powinno to robic różnicy), wybór jest taki sobie, sklepy nie są oznaczone inaczej niż ikonka wiec będziesz musiał odwiedzić każdy żeby sprawdzić co mają w ofercie ¯_(ツ)
@KCPR Auta? Tak, wtedy możesz je przywoływać w każdej chwili w przeciwieństwie do kradzionych aut. Jedzonko i potiony? Tak, ale mi wystarczą te znaleźne. Ciuchy? Tak, to ekwipunek ze co statystykami jak w RPGach. Chałupę? Nie, masz jedną ale zbyt wiele z nią nie można zrobić. Przerabiać? Nie. Waluta? Tak, za misje i sprzedaż gratów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: Gram na najtrudniejszym a mimo to o wyborze stroju decyduje wygląd a nie straty. Te są drugorzędnym czynnikiem przy wyborze, bo jeśli masz skilla, nie jest to poważnym utrudnieniem. Zresztą świetnie wpisuje się to w jedną z dewiz Night City "Style over substance".

Kupiłem sobie ten garniak na takie chwile jak ta. Zapłaciłem tysiąc pięćset baksów za to, żeby koleś, którego mam rozwalić, zapamiętał sobie dobrze, jak wyglądam. Żeby opowiedział
@Krogan:

bo jeśli masz skilla


Ta gra nie wymaga skilla, niezależnie od poziomu trudności i tak headshot z ukrycia zabija praktycznie wszystko na strzała ¯\_(ツ)_/¯

Te są drugorzędnym czynnikiem przy wyborze


To prawda, też leje na staty, nie odczuwam różnicy między postrzałem za pół hp mając jakiś lepszy pancerz, a jakieś gówno.