Wpis z mikrobloga

Obejrzałem. Szczerze? Film, który miał być w zamyśle niezwykle głęboki i #!$%@?ć głowy, okazał się być miałkim gównem. Może w głowie Nolana to było jakieś objawienie filmowe, ale szczerze to dawno nie widziałem bardziej naiwnego gniota. Dawno nie czułem się żadnym filmem tak zmęczony, znudzony i rozczarowany jednocześnie, do tego stopnia, że z utęsknieniem czekałem do napisów końcowych - dawno żaden scenariusz nie był tak wielką ckliwą bzdurą, tak źle pociętą i przekombinowaną wydmuszką na kiju. Tak jak uwielbiam Interstellar, szanuje Nolana za Batmana i Incepcję, tak Tenet to po prostu syf. Jak jeszcze nie oglądaliście to nie polecam, po prostu szkoda marnować blisko 150 minut życia.
#tenet #film #filmy #nolan
f.....u - Obejrzałem. Szczerze? Film, który miał być w zamyśle niezwykle głęboki i #!...

źródło: comment_160798178576e6mUd8xIJvLb7SqXyNIy.jpg

Pobierz
  • 11
@frikuu: Ocena na 7,6 imdb totalnie zawyżona .Pierwsza połowa filmu naciągane 6/10 ,druga połowa filmu to totalne dno 3/10 jakieś #!$%@? bieganie bez sensu po pustyni nie wiadomo za czym.Zdecydowanie najgorszy film Nolana z czarnym irytującym bohaterem fatalnym scenariuszem i realizacją na poziomie marnego serialu.Podejrzewam ,że większość budżetu poszło na promocję i sklejenie trailera.