Wpis z mikrobloga

@Coomer1997: co jest złego w blackpillu? Trzeba sobie oczy wydlubac, żeby nie być w stanie zauważyc, że w blackpillu zawarte są całkowicie zgodne z prawdą informacje o atrakcyjnych cechach wyglądu/ciała i o cechach wyglądu/ciała negatywnych. To ludzie wyśmiewający blackpilla wymyślili sobie, że według niego niski zakolak nie ma jakiejkolwiek szansy na znalezienie jakiejś lochy. Według blackpilla takiemu osobnikowi będzie po prostu o to niezwykle ciężko, co chyba zgadza sie z
  • Odpowiedz
blackpill jest rakiem


@Coomer1997: to redpill jest rakiem i narzędziem dla "trenerów uwodzenia" do zarabiania na ludzkiej biedzie i gorszej sytuacji.

Redpill jest błędny bo odwraca przyczyny ze skutkiem. Redpill twierdzi że swoim zachowaniem facet może "poderwać" różową. To jest błąd, to nie zachowanie faceta ma wpływ na to jak odbierają go
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@scotieb: ja mam wręcz odwrotnie, cały czas depresja a jak przyszedł lockdown to widzę jak inni nie potrafią żyć w zamknięciu tam gdzie ja czuję się jak ryba w wodzie XD czyli jednych zabija drugich ratuje xD
  • Odpowiedz
@bigpaws: skąd pewność, że zabiła się jakaś p0lka a nie jakaś wrażliwa dziewczyna? Jak przegryw się zabija to nikt go nie żałuje, bo to tak, jakby śmieci same się wyniosły - i to właśnie przez takie podejście i traktowanie innych ludzi jako gorszych od siebie.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: @LilyOfTheValley:

Każdy powód, by szkalować p0lki jest dobry.

Nie zabiła się = żyje = żyje w przeciwieństwie do przegrywa, który się zabił = jest coorvą, bo ona żyje a 8 się zabiło.
Zabiła się = nie żyje = przegrywek nie porucha = egoistka = tylko jedna, a facetów w tym czasie było 8 = jest coorvą, dobrze jej tak, mniej hipergamicznych p0lek.
  • Odpowiedz