Wpis z mikrobloga

Chciałem poruszyć dość frapującą mnie kwestie. Uj z tym może nie będzie w stylu wykopkowym.
Kontakt z Mirableką o 8.... , 10..... 12....>> 18 czy 22 wygląda tam samo. Gdy się nie odezwę , ona nie napisze wcale.
Zastanawiam Cię co tu jest spierdo3ne. Dlaczego zwyczajny facet , tak zwyczajny facet ma walczyć atencję tzn mam na myśli zwyczajną rozmowę. Tylko nie pie3dolcie o jakiś przegrywach i chadach. Profil bez zdjęcia czy ze zdjęciem efekt jest taki sam. Jedna za drugą, piątą i dziesiątą nie daje nic od siebie , nie wykazuje zainteresowania, rzadko zadaje pytania. Co jest tu zj3bane ? Dlaczego my mężczyźni sobie na to pozwoliliśmy że zwykła laska ma Cie za worek na śmieci.
#tinder
  • 6
@JuneB: Laski już takie są, lubią kiedy faceci o nie zabiegają. Często mają tak, że je skręca by napisać, ale nie bo "wyjdę na łatwo, poczekam na niego". Z drugiej strony znam też takie które problemu z tym nie mają i same piszą pierwsze/podtrzymują rozmowę. Dużo zależy od osobowości laski i co czuje do ciebie. Może być tak, że ma na ciebie wylane więc odpisuje ci z dupy, gdy się odezwiesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JuneB: Nie demonizuj, po prostu im tak nie zależy. Analogicznie do świata zwierząt chcą być zdobywane. Samice zazwyczaj czekają na zwycięzce który je posiądzie. Internet stwarza tylko problemy, zamiast doprowadzić do zbliżenia prowadzi do tego że kobieta musi zdecydować kto ją posiądzie, czyli komu musi się mu oddać. Kobieta w naturze rzadko ma taki wybór i stąd problem. Dodatkowo rzadko który facet ma taka genetykę(wygląd + mózg), żeby ktoś go zaakceptował
@JuneB: bo kobiety nie lubią typów co cały czas do nich piszą pierwsi. Miej do siebie szacunek, jak sama się nie odezwie to #!$%@? jej w obsraną dupę i szukasz następnej. Jak będzie wykazywać inicjatywę to git. Ja jak kiedyś spermiłem i się starałem to tez byłem olewany, a potem jak ogarnąłem, że mam 193 cm i nie taka zła mordę to zacząłem działać na kilka frontów. Spotykałem się z kilkoma
@JuneB: jak się nie odzywa po pierwszej wiadomości to jest tobą średnio zainteresowana i musisz z tym handlować. Jak roznawia ćwierć zdaniami to albo jest tępa, albo nadal nie jest tobą zainteresowana, lub źle poprowadziłeś pierwsze trzy zdania.
Mi jak pójdą pierwsze trzy zdania, a dziewczę jest takie, że da się z nią normalnie rozmawiać to dalej idzie całkiem fajna konwersacja. Czasem zakończy się jakimś spotkaniem czasem nie