Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki,

mam jutro rozmowę kwalifikacyjną (w sumie pierwszą pewnie poważniejszą) online xD I tak w sumie coś się przygotowywać czy olać i co będzie to będzie? Jakiś pytań się spodziewać? Nie mam jakiegoś parcia mocnego, staram się podchodzić na czilku, ale trochę się ryje, że zrobię z siebie głupka :D

#praca #pracbaza #pytanie #rozmowakwalifikacyjna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd76d9f7aca0b000b77f9f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
pytanie dość głupie, bo nie podałeś dziedziny. Jedyna moja rada, to wejdź na podany przez nich link do spotkania pare minut przed nim, gdyby okazało się że musisz sobie ściągnąć jakiś program, ustawić kamerę, itp.

a, przy okazji druga rada - przed spotkaniem przetestuj kamerę, i zrób sobie za plecami jakieś normalne tło, żeby nie było widać syfu w pokoju, obrazków z papierzem, itp.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dowiedz się o firmie, jeśli studiujesz to zapytają zapewne czemu ten kierunek, dlaczego to stanowisko, opowiedz o poprzedniej pracy (nie wypowiadaj się negatywnie na temat poprzedniego pracodawcy), umiej uzasadnić swoje umiejętności na podstawie jakiegoś przykładu, jeśli masz język to zapewne zapytają o jakieś twoje hobby w tym języku ale może być większy hardcore XP i ile chcesz zarabiać a to pułapka
  • Odpowiedz