Wpis z mikrobloga

@Nerlo: Cóż, pamiętając ile kosztowało to na starcie, Odyssey może być nie za tanie. Ja w każdym razie pasuje, jeśli to znowu będzie dodatek bez zasadniczej treści fabularnej, ot takie powtarzalne łażenie i szczelanie dla samego łażenia i szczelania
@deviator Ja #!$%@?łem na parę miesięcy z gry jak kupiłem Vulture, ulepszylem go i odebrałem po zniszczeniu, żeby się #!$%@?ć nim potem na Capital ship wychodzący ze skoku. Oczywiście miałem poduszkę finansową na jedno ubezpieczenie a Capital wyskoczyl dosłownie z dupy.
@deviator: W preorderze na Steam kosztuje 142 złote, wersja early acces 199 (Nie wiem kto będzie chciał early acces do alfy, i jeszcze za to dopłacać więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale nie moja brocha ).

@Nerlo: W Odyssey na start ma nie być kosmitów w rozgrywce FPP. Albo dodadzą z jakimś updatem, albo w innym dodatku. A co do rozbicia Vultura to raczej mówimy o
@Keris Kupiłem go za 21mln nie za 4 tak jak teraz kosztuje i zbieranie kasy mi wtedy trochę zajęło xD dodatkowo władowałem chyba drugie tyle w ulepszenia xD

Co do alfy to może ja wezmę xD ale gram na konsoli więc się przyzwyczaiłem, że ruchajo na pieniądze więc bez różnicy xD
@Nerlo: Dla mnie to nie ma sensu: zobaczysz niedokończoną, zabugowaną wersję nie ostateczną, pobawisz się w testera (normalnie za to się płaci ludziom) a tu jeszcze dopłacasz... i może ci się znudzić jeszcze przed premierą bo już zrobisz wszystko ciekawe co będzie do zrobienia. Wolę poczekać na premierę.