Wpis z mikrobloga

jaki zestaw 3-4 gier pod nowe #xboxseriesx dla niedzielnego gracza? fajnie jakby chociaz jedna czy dwie mialy mozliwosc gry na dwa pady z kims:) moja pierwsza konsola i nie jestem na czasie z grami. chce cos co sprawi rozrywke w weekend albo jak ktos wpadnie to pograc razem. myslalem nad fifa + jeszcze ze 3 gierki. co polecicie? #xbox
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kimikini: po drugie jak nic nie masz? Zobacz sobie listę, widzę tam chociaż z 30 gier które każdemu bym polecił z czystym sumieniem.
  • Odpowiedz
@kimikini: masz różne sposoby przedłużania game pass, mi wyszło około 70zł za 8 miesięcy, to nie dużo jak na taką ilość gier. A co do gierek na kanapę, to ufc, nba
  • Odpowiedz
  • 0
@Vader-Poland powinno. Ale zawsze możesz założyć nowe i zalogować się nim na konto u siebie na konsoli. Ustawić je jako domowe i grać w gry ze swojego konta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poucz: I jak nigdy nie miałem gamepassa ale konto Microsoft już tak, to wariant 19 miesięcy zadziała? Bo czytając to trochę kombinowania.

Zadziała, ja tak robiłem. Co więcej, możesz kupić 12mc gold dwukrotnie, w rezultacie wychodzi bodaj nieco ponad 30mc, ok. 13zl/mc. Nie można tylko przekroczyć 36mc.
  • Odpowiedz