Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 192
@Fishuur: potrzeba więcej takich księży jak Rydzyk. Trzeba młodzieży uświadomić, że kościół nie jest święty i każdemu zdarzają się pokusy na gwałcenie dzieci. Wtedy spojrzą na sprawę inaczej i wrócą do kościółka i będą wrzucać na tacę
  • Odpowiedz
  • 3
@Fishuur no ale w sumie co w tym złego, jeżeli wierzą ze to działa to niech sobie odprawiaja msze w swoim gronie, lepsze to niż jakieś publiczne szkalowanie ludzi
  • Odpowiedz
na 99% jesteś katolikiem a nie ogarniasz nawet, że nawracanie to główna misja kościoła.


@ethics: Oczywiście zależy z jakiej strony na to patrzysz. Bo jak patrzysz na to ze strony sekty to oczywiście, że jestem katolikiem, bo według nich katolikiem jest się przez całe życie po tym jak jest się ochrzczonym XDDDDDD Także świetny wybór dają człowiekowi.
Jeśli patrzysz na to z perspektywy mojej i innych normalnych ludzi to za
  • Odpowiedz
  • 1
@Rapidos nic im to nie da, na tarocie mi wczoraj wyszło, że się nie nawrócą już, a pozycja Marsa względem Jowisza i Gwiazdy Polarnej tylko to potwierdza.
  • Odpowiedz
@Fishuur: Człowieku, gdzie Ty tu widzisz jakiś agresywny ton w tym poście? Zareagowałeś, jakby siłą do kościoła ludzi zaciągali. A tu jest tylko zwykła informacja. Nie masz zamiaru wziąć udziału w mszy? Spoko, Twój wybór. W czym to Ci przeszkadza?
  • Odpowiedz
  • 2
@Fishuur

Przeklęta młodzież śmie się odwracać od kościółka i nie toleruje homofobii

Śmie tolerować chrystianofobię

ukrywania pedofilii

Co ma ksiądz z Gliwic do pedofilii? To teraz każdego członka rodziny mamy piętnować, bo w rodzinie był p-----l czy morderca?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mroznykasztan:

Człowieku, gdzie Ty tu widzisz jakiś agresywny ton w tym poście? Zareagowałeś, jakby siłą do kościoła ludzi zaciągali. A tu jest tylko zwykła informacja. Nie masz zamiaru wziąć udziału w mszy? Spoko, Twój wybór. W czym to Ci przeszkadza?


zapewne widzi że może być to jedna wielka propaganda i tak już zamkniętych w swoich banieczkach i efekcie potwierdzenia ludzi którzy nie dość że jeszcze bardziej się z młodzieża podzielą
  • Odpowiedz
@Fishuur: c-----o im idzie to modlenie moja pogarda dla kościoła rośnie i już do niego nie należę a jestem z pokolenia milenialsow które ma z kościoła bekę co najwyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) a pokolenie tuż to po mnie to już wgl jazdy robi z kościoła
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: nie masz wrażenia, że problemem Kościoła w Polsce nie jest to, że organizuje za mało mszy i innych religijnych uroczystości, tylko jego zaangażowanie w politykę i - delikatnie mówiąc - niechrześcijańska postawa wobec własnych, kościelnych problemów? Od zorganizowania mszy pod hasłem: jaka ta młodzież niedobra (no bo niedobra, skoro trzeba ją nawracać) nic a nic się nie poprawi. A jeżeli jakieś wyznanie musi być (a musi, bo ludzie go
  • Odpowiedz