Wpis z mikrobloga

Co sądzicie mirki o tym całym przedsięwzięciu #wykopaka ?
( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie strata czasu wysyłać do randomów z neta paczki i nie mieć pewności co Ci dany miras wyśle, a po wykopie mogę spodziewać sie wszystkiego, a i tak najbardziej prawdopodobne jest to, że wielu mirasóa w ogóle nie weźmie udziału ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Umeraczyk

#pytanie

Co o tym sądzisz?

  • Głupota miras. Zabawa dla dzieci 74.6% (249)
  • Odpowiem w kom 25.4% (85)

Oddanych głosów: 334

  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam ważniejsze sprawy na głowie niż przejmowaniem się czy wylosowany mirek mi wyśle, co wyślę (bo jakby gówno dosłownie w papierku to bym siè nie zdziwił) ( ͡º ͜ʖ͡º) to strona o wątpliwej reputacji także tego (https://www.wykop.pl/wpis/54244279/#comment-192431963)


Masz ważniejsze sprawy ale jednak podjąłeś temat jakby cię to szczypało. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam lubię oglądać wpisy jak Mirki chwalą się swoimi
  • Odpowiedz
to strona o wątpliwej reputacji także tego


@userrrr: dlatego właśnie wszystko jest kontrolowane, w przypadku nawalenia twojego nadawcy, nawet jak zweryfikuje paczkę a wyśle ci co innego - czyli śmieci z chaty to paczkę dla ciebie szykuje wolontariusz :) Niestety ale element zaufania: zarówno, że odbiorca będzie uczciwy jak i nadawca - musi się pojawić, by ta zabawa mogła tak wyglądać.

wykraść Twoje dane które mu podałeś do wysyłki

ja
  • Odpowiedz
Jak tak patrzę na te paczki, to w większości są kubki, słodycze, herbaty. Dla mnie to niepotrzebne duperele.


@trollik: Dlatego oprócz opisu jest okienko do wpisania, czego się nie chce. Jeśli masz porządny opis, to nie dostaniesz "niepotrzebnych dupereli". Tak samo, jeśli kupisz rzeczy dopasowane do odbiorcy, to nie będzie żadnej inby.
  • Odpowiedz
@userrrr: Spoko sprawa, rok temu wziąłem udział i serio było fajnie, ale w tym roku mam mało czasu i boję się, że nie dałbym rady ogarnąć jakiegoś zacnego prezentu, więc się nie pisałem. Ale ogólnie polecam
  • Odpowiedz
bez różnicy

@Sojerr: każda zabawa się od siebie różni, każda ma/miała swoich zwolenników i przeciwników, inny regulamin, wymagania i organizatorów. A niektórzy nawet nie wiedza, że to co innego i mają pretensje, bo to nie jest to, czego oczekiwali. Takie duże są różnice, że ludzie z ich powodu kręcą afery na wykop :D więc trochę mnie dziwi, że jednak wg kogoś brak jest różnic
  • Odpowiedz
  • 1
@userrrr pozytywna akcja druga edycja i jestem zadowolony, co prawda na początku mindfuck co kupić ale w ciągu tygodnia przychodzą pomysły i tak do przodu.
  • Odpowiedz
@userrrr: ale nie w wykopace. Właśnie przez tę pietruszkę i parę innych rzeczy stary organizator wziął i poszedł w #!$%@? i powstał inny projekt
  • Odpowiedz