Wpis z mikrobloga

Co sądzicie mirki o tym całym przedsięwzięciu #wykopaka ?
( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie strata czasu wysyłać do randomów z neta paczki i nie mieć pewności co Ci dany miras wyśle, a po wykopie mogę spodziewać sie wszystkiego, a i tak najbardziej prawdopodobne jest to, że wielu mirasóa w ogóle nie weźmie udziału ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Umeraczyk

#pytanie

Co o tym sądzisz?

  • Głupota miras. Zabawa dla dzieci 74.6% (249)
  • Odpowiem w kom 25.4% (85)

Oddanych głosów: 334

  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sojerr: Przynajmniej sok cappy jakiś mirek dał to w gardle nie zaschnie ( ͡º ͜ʖ͡º) karton chyba po pączkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i właśnie o tym mówię. Gówna wysyłaja, pietruszkę i proszek do pieczenia mogę sobie kupić, to nie są produkty na prezent dla kogoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr: Jak tak patrzę na te paczki, to w większości są kubki, słodycze, herbaty. Dla mnie to niepotrzebne duperele. Ja bym się bardziej bała, że moja paka się nie spodoba i będzie inba jak z pietruszką kilka lat temu.
  • Odpowiedz
@userrrr Ja bym się bała o swoje dane osobowe, bo to jednak wypok i doszłam też do wniosku, że sto razy bardziej wolę robić prezenty dla osób które znam, niż dla przypadkowych ludzi z wypok peel, tym bardziej, że mirki inwestują w paczki z każdym rokiem coraz bardziej, a tu przecież miało chodzic o miły gest i list, a nie jakieś wypasione gadżety xD
  • Odpowiedz
Ale się zesraliscie XD Nikt nikomu nie każe w tym uczestniczyć, jeśli dla Was paczka od 50 PLN to wydatek i strata pieniędzy to dobrze, że nawet Was tam nie ma. Pomysł jest świetny i dobrze się przyjął na wykopie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@userrrr: wykopaka to takie Mikołajki w szkole, których nigdy nie lubiłam xD ale skoro niektórym to pasuje, to nic mi do tego, niech sobie robią ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@korporacion: Nawet nie wiesz czy Ci wyśle to co napisał w formularzu XD i to jest najlepsze. Może Ci wysłać dosłownie gówno, nic, wykraść Twoje dane które mu podałeś do wysyłki - a psycholi na świecie nie brakuje, albo Ci pietruszkę wysle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz