Wpis z mikrobloga

Posiadam w tym momencie 1 numer w orange flex. Ogólnie jestem zadowolony z tego, że mają esim oraz mam 1 numer na dwóch urządzeniach (iPad i iPhone)
Minusy:
- nie działa u mnie usługa „ktoś dzwonił”, od kilku miesięcy nie potrafią tego naprawić, wiec, jeżeli mam wyłączony telefon lub nie ma zasięgu, to nie da się do mnie dodzwonić, a ja o tym nie wiem, że ktoś próbował.
- nie mogę wysyłać SMS-ów premium, zgłaszałem kilka razy, nadal nie naprawili,
- biling zawiera tylko połączenia wychodzące, przez co nie jestem w stanie sprawdzić, kto do mnie dzwonił, jak miałem wyłączony telefon.
- poczta głosowa nie działa u mnie, kilka zgłoszeń i nadal nienaprawione,
- kontakt tylko przez czat jest bardzo uciążliwy,
- ostatnio szwankuje czat, po każdej wysłanej wiadomości muszę wyjść i wejść w czat, aby zobaczyć odpowiedź od konsultanta.
- w miejscu, w którym przebywam dosyć często, zasięg jest fatalny.

Dlatego podjąłem decyzję o zmianie operatora sieci. Najbardziej zależy mi, aby oferta była podobna cenowo, do oferty z orange flex, czyli za 30 zł mam 30 GB internetu + internet w UE. Dodatkowo fajnie by było, aby można wziąć drugą kartę na ten sam numer lub inny do iPada i aby nie podniosło to zbytnio kosztów. Jestem w stanie podpisać umowę na abonament, czego raczej nie robiłem. Budżet miesięczny, jaki przewiduje na abonament to 50 zł, chyba że oferta będzie naprawdę dobra to 70 zł max. Oczywiście muszą działać tak podstawowe usługi, jak poczta głosowa, informacja, że ktoś do mnie dzwonił i normalny biling. Nie potrzebuję nowego telefonu, ponieważ posiadam iPhone 11, i jedyne na co mógłbym przejść to na iPhone 12. Proszę, polećcie mi coś, co zastąpi Orange Flex. Z góry dziękuję za pomoc.

#abonament #play #orangeflex #plusgsm #tmobile #flex #siecikomorkowe #orange #mobilevikings #virginmobile
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adrian61: zobacz mobile vikings lub Orange rozmowy sms i pakiet GB na rok. Niestety nie będzie działać esim. Usługa ktoś dzwonił działa normalnie, sms premium też (choć mam zablokowane), biling to norma że są tylko polaczenia i SMS wychodzące bo służy do sprawdzania poniesionych opłat a tych nie nalicza się za przychodzące, poczta głosowa i reszta powinna byc ok. Zasięg w Orange na kartę o którym pisałem będzie identyczny.
  • Odpowiedz