Wpis z mikrobloga

300 000 000


@blackbird: gra za 300 000 000 a minimapa się nie oddala jak jedziesz szybko autem i za każdym razem przejeżdżam zakręt :| Już się przez to nauczyłem całkiem sprawnie zawracać( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@WuTeeF: @wsik: z tego wszystkiego aż mam ochotę założyć konto na metacrittic i dać upust swojej frustracji w ocenie tego "wiekopomnego dzieła",
mnie aż tak bardzo nie wqrwiają glicze (których doświadczyłem w ilości na palcach u jednej ręki można policzyć) co właśnie takie "smaczki" które potrafią mnie zdenerwować/sfrustrować na całego
  • Odpowiedz
@blackbird: @blackbird: Wiesz co? Wygląda na to, że byli w dupie jeśli chodzi o development, ale musieli to wydać, bo ludzie by ich zjedli. Podejrzewam, że zapadły decyzje o tym co będzie dostępne w releasie i tylko tyle dowieźli. Pewnie mają jakieś skrawki innych funkcjonalności, na przykład policję (aktualna implementacja wygląda jak placeholder napisany na kolanie xD), czy ruch uliczny, ale musieli dowieźć to szybciej niż byli w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@blackbird: oszczędzali na klawiszach. Jak gadasz z kimś i pomijasz dialogi to kucasz. Może chodzi o to, że okazujesz komuś znudzenie w ten sposób?
  • Odpowiedz