Wpis z mikrobloga

Udało się szybciej niż myślałem. Pusty w środku ale śliczny na zewnątrz #lego Cafe Corner z 2007 :) Podczas budowania wyszło kilka niedopatrzeń z etapu kolekcjonowania klockow. Np. mold nowych okien 2x3x4 nie pasuje do starych paneli:/ Na szybko udało się ogarnąć dwa poprawne okna. Reszta do zmiany. Zdjęcie z choinką w tle to nie przypadek. Tutaj pozdrowienia dla @damw, który rok temu złożył swojego i mnie trochę zmotywował;)
michael_13 - Udało się szybciej niż myślałem. Pusty w środku ale śliczny na zewnątrz ...

źródło: comment_1607879355XjUFshHs39hQGRhOWaW3ic.jpg

Pobierz
  • 10
na jakiej zasadzie działa tworzenie własnych projektów? Musze sam dokupywać klocki i składać czy jest jakiś online symulator budowanie z lego?


@harnasiek: możesz np stud.io ściągnąć sobie + modele klocków z https://www.bricklink.com/v3/studio/download.page

@michael_13: PS: na 1 piętrze między oknami masz taki dziwny czerwony pasek (może światło tak dziwnie pada i tak to tylko wygląda???). Tak było w oryginale? Bo u mnie tam mam brązowe klocki (w identycznym kolorze jak te
@sarnazlasu ciężko zsumować, 35% miałem już w swoich zapasach, trzy zamówienia na LEGO.com ale tam były też inne klocki, z 5 zamówień na bricklinku w których też były inne klocki. Na pewno 1k przekroczone. 2k na pewno nie. Najdroższe drzwi, minifigurki, dark blue słupki/łuki. To nie koniec bo jeszcze 3 okna i rower muszę wymienić.