Wpis z mikrobloga

@grekuu: XD nie ma czegos takiego ze Cie samowykluczyli. Jak juz to sam do tego doprowadziles i na bank nie bylo to za zmiane waluty. A napisanie ze ktos Ci sie wlamal na konto w zaden sposob nie pomoze. Sprawdza aktywnosc i tyle. Dodatkowo jak wykryja VPN (kwestia czasu) to znowu Ci zablokuja konto.

Ponad 2 lata pracowalem w bet365 wiec wiem co mowie i nawet trudno mi zliczyc ile osob
@delo86: xD serio mówię w pl siedziałem wiec mówię na #!$%@? mi funty zmienię sobie na pl i się zaczęło dlaczego pan chce zmienić gdzie pan przebywa w tym momencie , a ja jak to amator przyznałem się że jestem w Polsce i posypało się . w każdym razie szkoda trochę tego konta bo trochę czasu i bez limitów było xD co do vpn to mam dedyk z ip jednym dla
Konto Ci zablokowali bo jestes w PL a nie dlatego ze zmieniles walute. Jakbys korzystal ze Skrilla, czy konta w PLN ale w banku z UK to nie ma problemu. W momencie w ktorym powiedziales ze jestes w PL bylo pozamiatane bo bet365 nie moze oferowac swoich uslug na terenie PL.

Zeby odblokowac konto wystarczy zweryfikowac adres i powiedziec ze jestes juz w UK. Zakladam ze masz konto bankowe w Uk. Drukujesz