Wpis z mikrobloga

@AgentGRU są ludzie, którzy wiedzą że serwisy nie utrzymują się z powietrza i że reklama jest jedynym źródłem finansowania jeśli treść ma pozostać darmowa.
Jeśli reklama nie jest nachalna to chyba całkiem normalne że ktoś nie używa AdBlocka.
  • Odpowiedz
są ludzie, którzy wiedzą że serwisy nie utrzymują się z powietrza i że reklama jest jedynym źródłem finansowania jeśli treść ma pozostać darmowa.


@meshack: akurat tych którzy nie korzystają z blockerów nie posądzałbym o taką wspanialomyślność, to raczej przejaw upośledzenia informatycznego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@no_hej_to_ja: dlaczego w Polsce twórcy serwisów internetowych jeżeli chodzi reklamy stawiają na ilość , a nie jakość? Wchodzę na jakiś zagraniczny serwis i tam góra jeden, dwa banery. Polskich serwisów nie da się przeglądać bez adblocka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
są ludzie, którzy wiedzą że serwisy nie utrzymują się z powietrza i że reklama jest jedynym źródłem finansowania jeśli treść ma pozostać darmowa.


@meshack: Są też ludzie, którzy wiedzą, że sieci reklamowe są często wykorzystywane do infekowania komputerów malware lub śledzenia użytkowników. Treść nie musi być darmowa, reklamy nie muszą być jedynym źródłem finansowania, można wrzucić np. za paywall. Problem w tym, że zdecydowana większość treści w internecie, to gówno
  • Odpowiedz