Wpis z mikrobloga

znowu obrażasz,


@Navigatorek: mówię prawdę - pisowiec = debil. Wyborcy PiS muszą sobie uświadomić jakimi są kretynami.

PO to elita, intelekt naszego kraju.


W porównaniu do PiS - jak najbardziej.

Weź przestań, po jednej i drugiej stronie są ludzie głupi i mądrzy, ale mają inne przekonania.


Po stronie PiS są tylko i wyłącznie debile, nie da się popierać pisu nie będąc debilem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Navigatorek: I to chamstwo, przekrzykiwanie się w Studio Polska, brak moderacji tam.

Motel Polska z propagandą beneficjentów dobrej zmiany, PiS to plaga a najgorzej, że ma poparcie kilkudziesięciu procent ludzi.

I ta ich zaradność, mentalność cwaniaka co myśli jak oszuka, okłamie czy ukradnie to jest dobrze póki nikt się nie dowie.
@Navigatorek:

Dlatego PiS nigdy nie odda władzy, bo obrażasz innych ludzi.


Tak, pis nie odda władzy, bo ja coś tam robię na wykopie xD Czyżbyś był jednym z ich wyborców?

Równie dobrze, może poświęcić pisać o tobie to samo.


Zapraszam, pokażę wtedy szybko jakimi kretynami są pisowcy.

Pisowiec = debil, zapamiętaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ghostface: @Navigatorek: @ciachostko: @Jezykkk:
tak to jest, jak dyletanci krzykiem biorą się za walkę z systemem, zorganizowanym i przemyślanym.
Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że to trolle pisowskie widząc dużo protestujacej młodzieży, wymyśliły chwytliwe hasło ****, które jest skutecznym narzędziem wykorzystywanym do ich ośmieszania.
Przecież to świetny i prosty sposób na skłócenie opozycji, woda na młyn propagandy, dla kulturalnego człowieka popieranie takich haseł jest poniżej jego
@UnitrA:

Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że to trolle pisowskie widząc dużo protestujacej młodzieży, wymyśliły chwytliwe hasło ****


Tak było. Jak widać to hasło pisowców bardzo uwiera, więc trzeba je tym bardziej popularyzować. To hasło ośmiesza PiS i pokazuje zgniliznę tej kuriozalnej partii.

Niedługo wszystkim będzie się kojarzyć, że pisowiec = debil i głosowanie na pis to totalny obciach i kompromitacja.

****
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ghostface: dlaczego uważasz, że ich uwiera?
Jeżeli napiszę "***** @ghostface" to komu bardziej zaszkodzę, sobie czy tobie?
To ty możesz teraz np mnie zgłosić do moderacji za obrażanie, to ty możesz napisać, że zamiast merytorycznego dialogu rzucam wulgaryzmami jak prostak i przez to stracę poparcie osób, które mogłyby być po mojej stronie.
@problemat: jeżeli na poważnie o tym myślisz, to znaczy, że masz nie po kolei w głowie, więc nie ma sensu cię do czegokolwiek przekonywać. Tylko nie zapomnij informować o tym ludzi, żeby wiedzieli z jakim durniem mają do czynienia.
@problemat:

Widzisz, brak Ci argumentów, żeby sensownie dyskutować z inną tezą.


Nie, tak jak napisałem - nie ma sensu dyskutować z ludźmi, którzy mają nie po kolei w głowie.

To jest właśnie mój główny powód, dla którego rozważam głowowanie na pis.


Głosowanie na PiS, żeby komuś zrobić na złość. Nie ma chyba lepszego świadectwa twojej skrajnej głupoty i kuriozalnie niskiego IQ. Idealnie wpasowujesz się w typowego wyborcę PiS.