Wpis z mikrobloga

trochę #heheszki z #pracbaza u #trzymaczkierownicy, trochę #filozofietrzymaczakierownicy

Interesujące miejsce na wożenie kombinerek :)

Przez wiele km, ordynarnie na zderzaku jechała tuż za nim osobóweczka z naklejką typu "brajanek w aucie". Ciekawe kto byłby winny uszkodzenia jej lakieru/szyby? :-) A może właśnie na sponsoring liczył? Chociaż może to tylko zwykły głupek, bo chyba kamerki nie miał...

I tak se myślę ile takich pierdół można zapomnieć... Zgubione kombinerki to raptem kilkanaście, kilkadziesiąt zł. Nowy operator w byłej robocie w pierwszy dzień zgubił w błocie oryginalny kluczyk do CATa. Podobno dorobienie 2tys. Kierowcy gubili jakieś przejściówki czy klucze po 100zł. Gorzej jak przepadły węże za 1,5tys. A kiedyś czytałem apel gościa który w pierwszy dzień pracy położył na stopniach, zapomniał schować i zgubił pilota do pompy do betonu. Jak taki jak ten to prawie 6 tys w plecy, a wygląda jak antyk. Edit: taki to już ponad 11 tys...

Tego ze zdjęcia wołem na CB. Ale nie ma, nie używa, albo nie miał czasu gadać. Ok, przynajmniej próbowałem pomóc.
totalski - trochę #heheszki z #pracbaza u #trzymaczkierownicy, trochę #filozofietrzym...

źródło: comment_1607788111Z2HssFsmE92TG9mD1hklVd.jpg

Pobierz
  • 5