Wpis z mikrobloga

@fan_comy: @ChwilowaZielonka: @pawel-niczyporek: Nie odezwał się, chyba zabolało. Miałem tez klienta, który kupił ode mnie 1 przedmiot, zapłacił bez kosztów wysyłki i że jeszcze coś dokupi. Po 3 miesiącach dokupił kolejny przedmiot, opłacił i poprosił, abym jeszcze nie wysyłał to coś jeszcze dokupi. Po 2 latach nagle do mnie napisał, żebym mu przesłał te rzeczy, które kupił, bo już nic innego nie wybierze. ( ͡° ͜ʖ ͡
@ChwilowaZielonka: napisałem w międzyczasie jakieś 10 maili, że nawet wyślę na swój koszt. Zero kontaktu. Myślałem, ze umarł. Raz ktoś kupił u mnie t-shirt, opłacił, ale nie odebrał. A jak zadzwoniłem, to na poczcie był kobiecy głos nagrany, że brat zmarł. Ale to było na początku działalności, i wtedy śledziłem każdą swoja przesyłkę jak i utrzymywałem kontakt z klientami. Ehhh, złote czasy, prowizja na allegro wynosiła 3,5 i 4% i jeszcze
@damiiiii: @Padaj: gdzieś w ori poście na dole jest wyjaśnienie z tego co pamiętam Janusz dostał info że oko za oko, ząb za ząb i nawet mi nie odpisał z tego co patrzyłem na trackingu paczka wróciła do niego i została odebrana więc zabulił za nią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dajcie spokój, szkoda wołać 5k ludzi... najgorszy możliwy scenariusz, Janusz wyświetlił wiadomość w której jest informowany, że drzwi nie zostaną odebrane tak samo jak on nie odbiera przesyłek i zlał to ciepłym moczem nawet mi nie odpisując. Chyba dotarło do niego, że źle zrobił i nawet mnie nie zwyzywał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@imargam_2137: @Padaj: trochę smutne, że Janusz nie dał więcej materiału na stronę
@Megawonsz_dziewienc: Jeśli mowa o OPie a nie Januszu to akurat jestem tym jeleniem więc Ci wytłumaczę po krótce, jeśli czymś handlujesz to duży procent potencjalnie zainteresowanych randomów pomyśli, że chcesz ich #!$%@?ć na koszt wysyłki robiąc sobie dniówkę z naiwniaków, bo niby czemu ktoś im nie wyśle paczki za pobraniem skoro zawsze tak zamawiali i odbierali. Zapala im się lampka że może być wyjebka.

Na średnio 50 wysyłek pobraniowych jesteś w
@imargam_2137: A to inna sprawa, ja na OLX sprzedaje jakies stare sprzety, ktore sobie leza i nikt ich nie uzywa, wiec czesto koszt pobrania to duzy % ceny przedmiotu wiec bylbym ostro w dupe. Przepraszam za nazwanie jeleniem, ale w screenie twojego wpisu nic nie bylo o tym, ze na OLX po prostu prowadzisz wiekszy handel. W moim przypadku zawsze zaznaczam, ze nie wysylam za pobraniem i jest tylko opcja odbioru
Ja kiedyś januszowi wysłałem wędki za pobraniem i nie odebrał (nawet 2x przesuwał termin odbioru u kuriera). Na szczęście wziąłem zadatek na wysyłkę 100 zł, ale straciłem 2 tygodnie od wysyłki zanim paczka do mnie wróciła. Pewnie liczył, że mi pękną wędki w transporcie, a były dość drogie.