Wpis z mikrobloga

Z tą grą rzeczywiście jest coś BARDZO nie tak, czy po prostu wykopki się zesrały bo wykopki nie lubią niczego, ani nikogo?

Dopływają informacje, że gra ma znakomite wyniki sprzedaży i generalnie finansowy sukces, więc mam dysonans poznawczy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#cyberpunk2077
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloGrande znakomite wyniki sprzedaży to zasługa genialnej akcji marketingowej i budowania hype na całym świecie, a nie samej gry. Natomiast odczucia graczy, to już zupełnie inna bajka. No i niestety tutaj raczej wszyscy narzekają.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Gra jest zwyczajnie niedokończona i ma smaczki pokroju tego, że policja respi się za twoimi plecami gdy jesteś ścigany lub fakt że uwaga....


Argumenty:
- Pościgi policji pojawiają się tuż za graczem
- Ludzie w autach nie reagują
  • Odpowiedz
Dopływają informacje, że gra ma znakomite wyniki sprzedaży i generalnie finansowy sukces, więc mam dysonans poznawczy ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@PiccoloGrande: a co ma wspólnego jakość gry do wyników sprzedażowych dwa dni po premierze? XD

Wszystkie nowe Star Wars to arcydzieła bo ludzie masowo na premiery chodzili?
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: grac sie da, klimat i grywalnosc jest dobra
optyalizacja slabo, na moim 1050ti czyli 4 letniej karcie w 1200p na low mam malo fpsow, musze zjezdzac z rozdzialka w dynamicznych scenach wiec ojeju, masakra, nie pogram w 4k na 5 letnim komputerze...

konsolowcy sa chyba bardziej w-------i bo jednak kupno nowej konsoli nie gwarantuje 4k 120 fps za 500$

Ale gralem wczoraj caly dzien, jest fajnie, zadnego buga nie spotkalem, wiadomo ze filmiki z bugami sa i beda z kazdej gry, sa ludzie ktorzy dokladnie wiedza jak ich szukac a nawet do nich
  • Odpowiedz
Z tą grą rzeczywiście jest coś BARDZO nie tak, czy po prostu wykopki się zesrały bo wykopki nie lubią niczego, ani nikogo?


@PiccoloGrande: Jak chodzisz po mieście i próbujesz z cp zrobić GTA gdzie testujesz zachowania NPC to jest słabe. Ale jak grasz w grę czyli robisz zadania, zwiedzasz, strzelasz, skradasz się, hakujesz itp. to jest miód i orzeszki. To jest Wiedzmin + Deus Ex.
  • Odpowiedz
@St_Atheist:nie chcialem, napisalem ironicznie bo wiekszosc hejterow gra wlasnie albo na 9 letniej konsoli albo na gruchocie sprzed 5 lat i jest zdziwiona bo przeciez obyecywaly w sony ze w 4k na czilku wszystkie gry bedo
ja sie w ogole zdziwilem ze da sie jako tako bieda grac w +/- 30fps w 1080 z wlaczonym fidelity bo nastawialem sie na to ze w ogole bedzie pokaz slajdow

Jak chodzisz po mieście i próbujesz z cp zrobić GTA


@Variv: wlasnie nie rozumiem czemu ludzie chca z tego zrobic gta, na zadnym etapie marketingu nie odczulem ze to bedzie gta albo cud otwierajacy nowy
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: mam wrazenie ze na zachodzie mniej ich d--a piecze ze na pc czy konsoli za 500$ gra zle dziala
bo dla polaka to komputer na 10 lat a dla nich jakis ulamek 1 pensji

za bugi to wiadomo ze ludzie opluja, ale kazdy zapomina o klimacie i zadaniach, bo chyba to w rpg najwazniejsze
  • Odpowiedz
iekszosc hejterow gra wlasnie albo na 9 letniej konsoli albo na gruchocie sprzed 5 lat i jest zdziwiona bo przeciez obyecywaly w sony ze w 4k na czilku wszystkie gry bedo


@3mortis: no i po co tak kłamać?
  • Odpowiedz