Wpis z mikrobloga

Dla mnie bez emocji. Jarałem się już Andromedą i się zawiodłem. Po zobaczeniu recenzji nawet gry nie kupiłem. Może i niezła, ale to nie to na co liczyłem. Bioware ma chyba poważne problemy. Anthem tak średnio udany jeśli w ogóle. Odeszło chyba sporo osób z firmy. To się raczej nie uda. W ogóle wytłumaczy mi ktoś hype na dragon age? Co prawda grałem tylko w 1 i to dosyć krótko i wiem, że to bardzo dobra gra. Natomiast 2 czy Inkwizycja to ponoć już takie średnie gry. Więc nie rozumiem skąd się wziął zachwyt tą serią. Co innego mass effect właśnie, której trylogię stawiam na równi z trylogią wiedźmina i to jedna z moich ulubionych serii gier w ogóle.
#masseffect #dragonage
  • 8
@ganos: dwójka rzeczywiście ble, ale inkwizycja ʕʔ
ja podeszłam do andromedy w sumie z ciekawosci, i tym samym jeszcze raz sobie udowodniłam, że nie warto nigdy słuchać wykopków - chociaż dzieki nim wlasnie nie miałam do tej gry żadnych oczekiwań. jest fajna. nie jakas zajebista, liam #!$%@?, angarzy są paskudni i wygladają jak selkathy z kotora i mam wrazenie, ze główny wątek jest bardzo długi (może to
@StarySkuter: No, ale ja właśnie miałem oczekiwania co do tej gry i żaden jetpack, otwarty świat czy widoczki mi tego nie wynagrodzą. Oczekiwałem epickiego wprowadzenia do być może nowej trylogii. Trylogia mass effect to dla mnie gry genialne. Nie miały wielkiego otwartego świata, ale uniwersum było bardzo ciekawe i zostało nawet rozbudowane w jakichś książkach czy komiksach. Postacie ciekawe i zapadające w pamięć, fabuła świetnie poprowadzona idealnie budująca napięcie. Walka była
@gasior213214123: A który cinematic trailer nie jest spoko XD? Aczkolwiek powrót do drogi mlecznej byłby mega fajny. Kontynuacji Andromedy raczej gracze nie zechcą. Jednak EA to moim zdaniem największe zło w elektronicznej rozrywce. Masa dlc, często za drogich. Wymaganie od twórców robienia na siłę otwartych światów i umieszczania w nich nudnej aktywności. Mikropłatności w grach jednoosobowych to moim zdaniem jest chore, ale akurat EA nie jest w tym osamotnione. No nie
@gasior213214123: No nie wypowiem się, bo na mnie DA nie działa w ten sam sposób co ME, ale po obejrzeniu wydaje mi się całkiem spoko ten trailer. Co do ME to muszę przyznać, że trochę mnie to ujęło, bo wróciły wspomnienia z finału ME3 i ten motyw muzyczny na końcu trailera znany z poprzednich części robi robotę co widać w komentarzach. Mimo wszystko wolę zachować sceptycyzm.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ganos: jeśli bardziej się skupi na fabule niż gameplayu to naprawdę dragon Age mogą się spodobać. Ja lubię wszystkie części, najbardziej jedynkę bo był to prawdziwy rpg z krwi i kości. Dwójka jest fajna tylko dużo ludzi odrzuciło to że akcja gry praktycznie dzieje się w jednym miejscu. Inkwizycja jest śliczna, ma świetną historię, powracają stare postacie do tego lokacje ma fajne. Minusem są uproszczone elementy rpg i brak pomysłu na