Wpis z mikrobloga

Nie czytałem żadnych opinii o sezonach ani Wykopu. Też tak macie, że pierwsze 3-4 sezony "The Office" świetne, po prostu miazga i OMG co chwile, a im dalej to niestety coraz gorzej?! Jestem w połowie 6. sezonu i co chwilę się zastanawiam, gdzie się podział ten znakomity serial z początku, co oni zrobili z tak świetnym serialem i postaciami. Kolejne odcinki zamiast śmieszyć są coraz bardziej przygnębiające, dołujące czasami. Szkoda...

#theoffice #seriale
  • 11
@Dacir: To prawda, Michael brak słów czasami. Chociaż mnie mocno śmieszy też Dwight. I fajnie, że są napisy, a nie lektor - można wyłapać wiele ciekawych dialogów.

@ladzik: Zdopingowałeś mnie do obejrzenia do końca. Piona!! :)

@Chlejus: Cały sezon, czy wszystkie sezony tj. cały serial??
@Dacir: Teraz na Amazon Prime, cena 6 juro za miesiąc.
To fakt - co do wypowiedzi i pewnych fraz, a nawet całych zdań to można wiele smaczków wyłapać. Jak na mój poziom czasem za szybko gadają i wtedy napisy się przydają.
@glosnik_hykker: Praktycznie na tym samym odcinku z tym żłobkiem zacząłem się zastanawiać nad dalszym oglądaniem. Ale obejrzę do końca, nawet gdybym miał się przemęczyć. Niektóre postacie jak pisał właśnie ladzik są fajnie napisane i warto zobaczyć jak się potoczyły ich losy. Zgadzam się co do Jima - stał się nudziarzem i smutasem, a na początku wymiatał.