Wpis z mikrobloga

gram w daysgone, gra się przyjemnie, ale podam kilka minusów
fabuła jest spoko, ale nie jest to poziom tlou czy gta, nie jest w żaden sposób porywająca
nasz motor, na początku problemy z paliwem i trzeba co 2km tankować, do tego w takich terenach idealnie pasowałby jakiś cross, a nie harley, który rozwala się przy skokach z górki
mapa wolałbym, żeby była bardziej otwarta, bo czasami człowiek chce sobie samemu pojechać, a tu się okazuje, że góry wszystko blokują
mam problemy z dźwiękiem na telewizorze, nie słyszę często co do mnie gadają, na słuchawkach ten problem znika

#ps4
#daysgone
  • 13
@UFC_Jest_W_Dupie fabula dg>fabula tlou2 czy gta


@Ziutek_Grabaz: Fabuła w days gone ma głębie porównywalną z kałużą :) Przecież ta historia jest tak głupia i przewidywalna, że szok. Postaci są albo tekturowe albo miotają się pomiędzy "szukam kwiatków" a "chce wszsytkich zabić", gra głównie stara się polegać na sentymencie hamubrgerów do chopperów. Samo tempo przedstawiania fabuły jest takie, że na początku jest strasznie odrzucająca ekspozycja i przedstawienie bohaterów, następnie przez 75% gry
Brak paliwa tylko poprawia klimat i zmusza do planowania tras


@Ziutek_Grabaz: nie, brak paliwa głównie zmusza do oglądania po 100 razy dziennie tej samej nudnej animacji. Już nie powiem, że deek nie potrafi inaczej wyrzucić kanistra niż sobie pod nogi i trzeba go kilka razy kopnąć.
@blebnik to graj lepiej bo mi sie paliwo skonczylo raz przez 100h


@Ziutek_Grabaz: Bardzo lubie, jak ktoś używa argumentu "u mnie działa":) Bardzo mnie to cieszy, że nie zabrakło ci paliwa, ale być może inni nie podzielają entuzjazmu wobec masochizmu :)

Też to bardzo dobry element imersji w świecie 2 lata po końcu świata, gdzie cały czas znajduje się pełne, niekończące się kanistry z benzyną. Na szczęście stacje też są dobrze
@blebnik nie wiem kto użył argumentu ze u niego dziala ale nie ja. Wystarczy dokupic wiekszy bak, nie cisnac gazu i mozna przejechać cala mape bez tankowania. Albo nie powiekszac baku, #!$%@?ć i narzekac ze sie konczy benzyna co 2 km. Co kto lubi