Wpis z mikrobloga

Najwyraźniej wersje konsolowe, w szczególności na stare, są mocno #!$%@?.


@PoncjuszPijak: no kto by pomyślał że PS4 FAT i Xbox One S gra będzie działa jak kupa, szok
pamięta ktokolwiek tu jak działało GTA5 na PS3/Xbox 360? xD
@p4sik pograłem niewiele bo z 1h na Xbox series X i w zasadzie oprócz drobnych glitchy w animacjach to wszystko ok. Grafa czasem zachwyca a czasem modele wygląda jak gówno. Nie kumam tego ale podejrzewam że to kwestia uruchamiania wersji na poprzednie generację
Tez macie tak, że se gracie jest gicik a potem wchodzicie na wykop i czytacie te wysrywy mając przy tym bekę niezła? XD


@p4sik: ja mam odwrotnie. Czytam, że gra jest git i hejterzy przesadzają a mnie #!$%@? strzela po kolejnym wysypie do Windowsa
@p4sik: Nie, czekam aż będzie jakiś fix na mój problem, bo nie jestem w stanie włączyć gry na pełnym ekranie. Mam okienko na część monitora tylko. Raczej kiepsko się tak gra ¯\_(ツ)_/¯
Do tego klawiszologia już w edytorze postaci jest zepsuta, bo klawisz od obracania postaci jednocześnie przewija mnie na samą górę listy cech, więc po każdym obróceniu postaci muszę znowu ręcznie wracać do ustawianej akurat cechy.
Ktoś to w ogóle
Pobierz
źródło: comment_1607681824XHhQMvuE4hx6zy26uWA5SJ.jpg