Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077
Przypominam, że ludzie, którzy stworzyli Wiedźmina 3 nie pracowali w CDPR nad cybrescamem 2077.

CDPR wspierał BLM, więc z przyczyn ideologicznych, tak ideologicznych nie tknę niczego od nich.

Podobnie widząc fuszerkę ubisoftu przy Originie i Odsysseyu, będąc fanem serii Assassin's Creed, na valhallę już się nie porywam.
Zawiódł mnie BF V i Call of duty modern warfare - zero walki z cheaterstwem, ale battle passa to kup!

Wszyscy producenci gier, nie robią ich już takich jak kiedyś. Od Assassin's Creed do Wiedźmina 3 był wysyp świetnej fabuły, porywających historii i zaczęło się patrzenie na wyniki finansowe, bo już gracz kupi byle co, ponieważ się przyzwyczaił do marki.

Gdybym miał porównać to do świata innych produktów, to podobnie jest z BMW, Mercedesem i Volvo.
Nawet Rolex, to już nie ten sam toolwatch... tak! Już nie narzędzie typu EDC, a biżuteria, która już nie nadaje się ani do sportu ani do eksploracji. Podobnie Seiko woła więcej kasy oferując coraz mniej.

Winę za to ponosi konsument. Nie wymaga, a płaci, to dostaje szajs. Bardzo drogi szajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 24
@sezamus: Valhalla jest zajebista, wykorzystuje najlepsze mechaniki z poprzednich części (i gier, ot choćby sposób prowadzenia zadań pobocznych podobny do RDR2). Fabularnie też przyjemna, klimat gęsty. Poprzednie dwa Asasyny też były miłe, głównie przez świat, bo same tereny po których chodziliśmy raz że urokliwe a dwa istniejące w rzeczywistości (może z wyjątkiem ultra ogromnych posągów w Odysei xD).

A to że Redzi wspierali BLM... no #!$%@? nam do tego akurat, jakby
@sezamus: Wyjasnij tę fuszerkę przy Origins i Odyseji. Przeciez Origins obiektywnie to jedna z najlepszych odsłon serri. Nieporównywalnie lepsza od takiego syndicata czy AC3.
Wszyscy, których dupa piecze, bo was cdpr wyruchało, nie miejcie pretensji do mnie. Samo odpisywanie mi oznacza, że potrzebujecie na siłę udowodnić sobie jaki cyberpunk jest zajebisty, żeby nie mieć poczucia, że wydaliście 200zł na gówno.

Odnosząc się do rynku nieruchomości znam takich, co kupili ruderę, włożyli w nią majątek, dalej mieszkają w beznadziejnym standardzie, ale chcą mi wmówić, że ich dom jest zajebisty, tylko ja się nie znam i hejtuje.