Wpis z mikrobloga

@daro1: Z tego co sprawdziłem mój telefon nie obsługuje Camera2 tylko Camera1 więc niestety mam tylko podstawowe opcje w tych aplikacjach ale dzięki za podrzucenie pomysłów! Może poszukam czegoś jeszcze
@Buliks: To pewnie będą tylko podstawowe funkcjonalności. Wiele innych aplikacji oferujących ustawienia manualne bazuje zasadniczo na Camera2 API. OpenCamera to tylko jeden z przykładów.
@daro1: Rozumiem. W takim razie chyba nie ma szans na robienie jakiś fajniejszych zdjęć i pobawienie sie trybem manualnym. Dzięki wielkie za odpowiedź jeszcze raz
@Buliks: Fotografując smartfonem można mieć to gdzieś. Np. ja mam możliwość regulacji ISO i czasu naświetlania ale przysłony to już nie i mam Camera2 API. Ale jeżeli nie są to zdjęcia specjalne to i tak na automacie wyjdzie najlepiej. W większości scen, w dobrym oświetleniu i tak w sumie na ręcznych ustawieniach niewiele zyskam.
@daro1: Szczerze mówiąc to obejrzałem filmy na YouTube z poradnikiem jak robić nocne zdjęcia gwiazd i chciałem to spróbować u siebie. W automacie nie za dobrze to wychodzi dlatego chciałem pobawić się manualnie. W systemowym aparacie też mam tylko dwie opcje: ISO i balans bieli