Wpis z mikrobloga

Jakie macie mało znane picki, które na pierwszy rzut oka wydają się troll pickami, ale mają trochę sensu? Z mojej strony polecam:
-AD Janna top : pod kryta lub on hity. Obrażenia nie powalają ale jest ADC i supportem dla siebie jednocześnie, bardzo trudno do niej podejść
-AP Miss fortune support: rushowanie Liandry/Lmperial Mandate oraz Demonic Embrace. Na początku trochę słaby damage, ale później zaczyna zadawać naprawdę sporo i to w bardzo bezpieczny dla siebie sposób.

#leagueoflegends
  • 21
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Nie mówię, że będzie OP ale będzie zadawała trochę mniej obrażeń niż typowy ADC, mając jednocześnie trochę większą przeżywalność. Oczywiście nie brałbym tego na rankedy, to bardziej rekreacyjny pick dzięki któremu można udowodnić światu swojego skylla.
  • Odpowiedz
@Kutalongest:Ashe support na tej samej fladze + Demonic embrace (chociaż co do zasady to bardziej się opłaca lecieć pod ad jeśli dojdziecie do late game masz dodatkowego typa z dmg) ale jest slabsza niz MF. Tyle że podobnie jak ta MFka to taki lane bully xD
  • Odpowiedz
@Kutalongest: No na normalach to i soraka adc w jungli może się udać :p.
A z takich nietypowych picków, które ja kiedyś grałem to shyv off tank na topie z tp i ignite. Nie wiem jak to działa w aktualnej mecie, ale swego czasu jak ktoś Cię nie ukarał do 6 lvl to później stawałeś się niezabijalnym smokiem. Build to było death dance + full tank
  • Odpowiedz
@Kutalongest Talon w lesie pod bruisera: nie trzeba wyjaśniać.
Twisted Fate Support: Taki jakby Pantheon pod AP (stun point on click, Q o długim range'u, globalny ult).
Do tego testuję taktykę którą zobaczyłem na replay,'u chińskich graczy na poroffesorze którą jest Odwrotny Funnel: jest to taktyka gdzie to Midlaner kradnie campy z lasu i, pomimo mniejszej ilości golda i expa, jest o wiele bardziej do przodu od enemy jg jak i
  • Odpowiedz
@Kutalongest: Poppy support - z Anivia jest bardzo mocna, choc normalni adc tez dzialaja. Pantheon Jungle - taki assassin, troche gorszy od Lee ale wciaz dobry. Malphite mid - full ap skalniak. Kiedys wykerowal mi gierke Hecarim+yummi na bocie. Shaco toplane - wkrzujacy potwor nie do zgankowania. Lulu toplane.
  • Odpowiedz
@t0rek: TF jest nawet dobry teraz jako support. Jak złoży ten przedmiot na dodatkowe obrażenia swoje i sojusznika po stunie, to robi się naprawdę ciekawie.
  • Odpowiedz
@t0rek: praktycznie kazdy czemp dzialajacy na podobnej zasadzie co tf (na jedna umke ze stunem czy czyms takim) moze sie #!$%@? jak pies w morgane. To sie nazywa kontra.

Tak samo Yasuo z Windwallem bedzie go #!$%@?, czy inna Samira z kolejna #!$%@? mechanika omijania obrazen.
  • Odpowiedz
@Kutalongest Camille, Poppy, Sion, Shen, ale wszystkie te postacie na supporcie pod full tanka z aftershockiem. Enemy enchantera zabija się samym wzrokiem, enemy tank supporta outdamagujesz, enemy adc wysolujesz po podejściu/cc. Zawsze jak sobie zostałem w silverze z racji bycia nohandem to spamowałem tych 4 na supporcie, 100% winrate, myk do platyny w kilka gier. Tak trzeba grać, tak trzeba żyć.
  • Odpowiedz
@t0rek obie postacie mają stuna point on click, obie mają daleki zasięg na Q którym obijasz i obie mają globalny ult z pomocą którego możesz zroamować na mida. Po drugie wiadomo że generalnie Morgana jest mocnym supportem który kontruje wszystkich hookerów czy właśnie Pantheona i TF'a za pomocą Black Shielda, to samo z Sivir i jej tarczą.
TF na suppie ma wiele dobrych matchupów np. za pomocą zasięgu autoataku i kart
  • Odpowiedz
@XkemotX Jak grałem na nowym koncie to w przedziale P4-P2 grałem Poppy na supporcie i potwierdzam, zabija na strzała dzięki dużemu dmg bazowego z Q (Bodajże 200AD + 12% Max HP)
  • Odpowiedz