Wpis z mikrobloga

#perfumy

Dzień dobry, witam Państwa bardzo serdecznie w moim poradniku pt.

Jak udupić 120zł na Writerze i dalej nie kupić tego właściwego

Ale na początku wprowadzenie w ten magiczny świat:
Z miesiąc temu, @dradziak pokazał mi na żywo Cyrusa Writera, ja się uśliniłem i kupiłem na allegro swojego. Jak mój przyjechał, to się zastanawiałem o co chodzi, bo o ile otwarcie jest prawie identyczne, o tyle minutę później pachnie bardziej zielono, mydlanie i paczulasto. Na początku myślałem że mnie po prostu na spotkaniu przyćmiło od wąchanej ilości, ale zacząłem szperać w necie i na tagu i oczom mym ukazała się wcześniej nieznana informacja - że w Cyrusie również nastąpiła reformulacja i trzeba kupować z żelem xD No #!$%@?łem się, ale tak też zrobiłem. Ten, który przyszedł dzisiaj, jest zdecydowanie lepszy niż mój poprzedni - pachnie bardziej owocowo, trochę ananasowo, bardziej mokro i nie ma paczuli. Ale dalej mam wrażenie, że to nie jest to samo, co mi pokazywał Doktor Adziak, dlatego będziemy się łapać i porównywać.

I teraz z garścią nowych informacji wkraczam tutaj:
1. Moim zdaniem nastąpiły przynajmniej dwie reformulacje - pierwsza przy rebrandingu Cyrus -> Yves, druga jakoś później. Co do tego nie jestem pewien, ale spróbujemy sobie potwierdzić z Doktorem Adziakiem.
2. Obecny "Cyrus", który czasem widujecie w zestawie z żelem i dziwnej butli, która już nie przypomina Sauvage, nie ma absolutnie nic wspólnego ze starym Cyrusem Writerem, tylko nazwę zrecyklowali.
3. Nawet jak ktoś ma na aukcjach fotki z pudełkami "Cyrus Writer", to nie macie na co liczyć, bo i tak przyjdzie Yves. Można co najwyżej szukać otwartych antyków u prywaciarzy.
4. Zestaw z żelem wcale nie gwarantuje, że przyjdzie nam "dobry" Writer, bo obecne zestawy i tak przychodzą już z brandem Yves. Stety albo i niestety, zestawy dalej są produkowane.
5. Jak masz starego Writera spod brandu Cyrus, to jesteś zwycięzcą.
6. Butle mają różnice w oznakowaniu.

Różnice w oznakowaniu butli są takie:
ten "lepszy" Writer, z zestawu z żelem, ma na butli pod spodem napis "RLY 03172" (nie ma nigdzie daty, ale ten sam numer wybity na pudle), napis jest bardziej wyraźny, naklejka też bardziej wyraźna
ten gorszy, bez zestawu, ma napis "QTN 92751" i jest z 10/2019 (jest data i numer na pudle), mniej czytelna naklejka i grubsza czcionka, numer krzywo bity i ledwie widoczny
zakładam, że RLY vs. QTN to identyfikatory danej serii
fotki różnic: https://imgur.com/a/JQM85bn

W dużym skrócie - #!$%@?, Panie i Panowie. Jeszcze pewnie tutaj coś kiedyś napiszę po porównaniu z Sauvagem wykopka Doktora Adziaka, ale na moje to wygląda po prostu tak, że lepiej nie będzie i o Writerze można tylko zapomnieć albo w kiblu psikać po sraniu.

(Pozwalam sobie wołać sporo osób z https://www.wykop.pl/wpis/54113003/no-ladna-ma-butelke-ten-writer-ale-jednak-pisanie-/. Jak nie chciałeś być wołany, to przepraszam.
@JanuszSraczek @ReduktorGowna @potatowitheyes @JohnDoe01 @mistyczny_wonsz @tekon @Krisube @axton77 @Reevder)
ChacharZWarszawy - #perfumy

Dzień dobry, witam Państwa bardzo serdecznie w moim po...

źródło: comment_1607614783wyseOe5f4kuFlAuhOga0JT.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@ChacharZWarszawy: Dla mnie nigdy nie był tak dobry jak rozprawiały o nim miejskie legendy. Jestem w stanie zrozumieć, że cena odgrywa tu istotny aspekt finalnego odbioru i oceny, ale te porównania typu "1:1", "mój kolega pomylił z oryginałem", "ma jeszcze lepsze parametry"...KEK :D

Że trochę jest podobna butelka, tak? Bo sam zapach o ile można stwierdzić, iż jest oczywiście "udanie podobny", tak bez większego trudu można poznać się na jakości i
  • Odpowiedz
  • 1
@ChacharZWarszawy też mam z zestawu z żelem, nawiasem mówiąc "zajebistym" żelem, i mówię to całkowicie bez przekory więc jeżeli nie próbowałeś to spróbuj bo warto, u mnie na flakonie jest QMJ 91652 i pachnie bez zastrzeżeń, bardzo podobnie do sosydza, trwałość nawet jakieś 3 godziny
  • Odpowiedz
@Seee: ech, ja przyznam szczerze, że to co mi dawał Doktor Adziak, to praktycznie pachniało jak Sauvage po chwili. Może to źle zapamiętałem, albo nie mam nosa, ale był bardzo podobny i tyle.

@Lucius: obczaję, obczaję, nie było po prostu okazji jeszcze :D
  • Odpowiedz
@ChacharZWarszawy: ja mam batch QOQ 91762 i pachnie jak żel pod prysznic z pieprzem, czyli jak Sauvage ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak w wakacje zaaplikowałem go z rana to różowa po powrocie z pracy zawsze pytała, czym pachnę. Także u mnie trwałość praktycznie całodniowa a i projekcja niezła. Kupowany sam flakon, bez żelu do mycia xD
  • Odpowiedz