Wpis z mikrobloga

@Zebrzysta_Zebra: co kto lubi, mój ziomek wozi ze sobą rower, jak skończy robotę to robi sobie tripy, codziennie jesteś gdzie indziej, kończysz dzień pracy i możesz sobie pośmigać po miastach, przy których jesteś pozwiedzać etc
mi by się nie podobało, ale są ludzie, którzy z takich względów lubią taką pracę
  • Odpowiedz
@Essa1989: 6000 na rękę? czyli masz 430zł dniówki?
osobiście też bym tak wolał - tylko ludzie często się boją za granicą miotać, taki system raczej wyklucza krajówkę.
  • Odpowiedz
@Essa1989: no ale jestem ciekaw co to za firma, bo ja akurat dość dobrze znam stawki zarówno dla kierowców jak i stawki za które się jeździ, płacenie komuś 6000zł za 2 tygodnie pracy przy obecnych kosztach prowadzenia tej działalności oraz stawkach na rynku jest co najmniej nieekonomiczne, więc jestem ciekaw kto jest na tyle zdesperowany aby szoferowi tyle płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Essa1989: przy takiej pensji koszt utrzymania obsady 1 zestawu na miesiąc to około 14000zł, to jest desperacja albo kolejna parkingowa bajeczka, nikt normalny na polskiej umowie tyle nie płaci, zdradzisz nazwę firmy czy dalej będziesz unikał tematu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz