Wpis z mikrobloga

Mam router od Multimedii Cisco EPC3928S, kiedyś coś tam próbowałem w nim pozmieniać i mogłem normalnie się zalogować, ale jak już przestałem grzebać i po paru dniach próbowałem się zalogować to już żadne passy nie wchodzą, ani moje poprzednie, ani defaultowe cisco. Chyba wcześniej mu też machnąłem przywrócenie ustawień fabrycznych, ale nie jestem pewien bo generalnie to wszystko mi działa tak jak przedtem, łącznie z SSID od wifi i hasłem.
Nie wydaje mi się że zapomniałem loginu i hasła bo wpisuje takie jak zawsze wpisywałem.
O co tu może chodzić? Czy Multimedia sama se zmieniła dane logowania? Czy ja po prostu wpisuje wciąż złe domyślne passy?

#siecikomputerowe #cisco
  • 7
  • Odpowiedz
zy Multimedia sama se zmieniła dane logowania?


@alfabetaborzy: tak, operator normalnie może zmieniać zdalnie takie rzeczy, jak odłączysz i zresetujesz do ustawień fabrycznych to fabryczne pasy zadziałają, do momentu zanim nie podłączysz kabla antenowego.
  • Odpowiedz
  • 0
@alfabetaborzy Mmp nigdy nie dawała dostępu do swoich modemów więc jedyna opcja żeby się zalogować to fabryka i szybkie ogowanie się na mta defaultowym loginem i hasłem zanim pobierze config z multimedii. Tylko nic Ci to nie da bo config mmp nadpisze to co sobie tam pozmieniasz.
  • Odpowiedz
@Chibss: ale właśnie długi czas miałem ten dostęp bez żadnego resetowania do fabrycznych, no nie wiem może polityke zmienili i teraz już nikt nie ma dostepu - ciężko stwierdzić bo jakieś 2 miechy temu po skończeniu umowy nie mogli mi dać neta 600Mb/s bo 'akurat nie mieli routerów' więc został mi ten paroletni Cisco i 300Mb/s
  • Odpowiedz