Wpis z mikrobloga

Na streamach gra wygląda świetnie, negatywne opinie w większości wymuszone narzekaniem dla samego narzekania, jak to polactwo ma w zwyczaju.
#cyberpunk2077
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arveit: Świetnie? Patrzę na stream TVGry i praktyczny brak cieni postaci. Jakby wszystkie postacie NPC latały nad ziemią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SiDi: może mają tak #!$%@? komputer, że musieli wyłączyć cienie?
@OddajButa123: nie mówię o bugach, a o grafice. Czytanie ze zrozumieniem tez jak zwykle kuleje w tym narodzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Arveit: ta respiąca się policja tuż za tobą, oraz to że jesteś praktycznie na hita jest trochę słabe, no i inteligencja npc, widziałem jak koleś ukrał radiowóz a nitk nie reagował.
  • Odpowiedz
nie mówię o bugach, a o grafice. Czytanie ze zrozumieniem tez jak zwykle kuleje w tym narodzie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Arveit: jak mam niby odczytać z twojego posta czy chodzi ci tylko o grafikę czy o grę ogólnie, bo słowo "wygląda" może wskazywać równie dobrze na którąkolwiek z opcji, zarzucasz mi brak umiejętności której sam nie posiadasz
  • Odpowiedz
@Arveit: TVGRY i #!$%@? PeCet? XD Przecież oni zarabiają na materiałach z gier, więc mają na pewno jeden z lepszych. Właśnie wspomnieli, że grają na GTX 2080Ti... Gra nie wygląda świetnie, wygląda dobrze lub poprawnie. Może w Patchu Day1 coś poprawią (ale osobiście w to wątpię)
  • Odpowiedz
GTX 2080Ti..


@SiDi: ¯\_(ツ)_/¯

Gra nie wygląda świetnie, wygląda dobrze lub poprawnie.

To już tylko twoja subiektywna opinia. Moja natomiast jest taka, że gra wygląda świetnie.
  • Odpowiedz
@Arveit: Cóż, żadna opinia nie zmieni faktu, że ta gra ma jednak bardzo ubogie cieniowanie i postacie po prostu latają nad powierzchnią.
  • Odpowiedz