Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: gosc pokazuje prawdziwe zycie, a wszyscy do okola.mowia ze jak ktos sika im na glowe to tak naprawde pada deszcz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Gosc jest soba, takie jest zycie. Zycie jest jak tinder, nikt sie nie chce ruchac w opisie, a jak wyjda razem to po 10min sa juz
  • Odpowiedz
Reddit to juz w ogole banda spermiarstwa xD


@Sorcerer001: Reddit to są jacyś kosmici z osiedli deweloperskich, którzy nigdy prawdziwego życia nie widzieli i komentują rzeczywistość ze swojej bańki. Prawie jak wykopki z piwnic, tylko ideologicznie na drugim biegunie.
  • Odpowiedz
@Mich9: Moja znajoma po pijaku wyciagnela kiedys cycki na przystanku tramwajowym o 6 rano po baletach i wymacal je sobie kto chcial. Dziewczyna na 3. roku studiow, grzeczna, ulozona. Czasem ludziom odwala i to normalne, ale zaraz znajdzie sie jakis pet, ktory to nagra i zrobi virala w sieci.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: no to tak jak moja koleżanka ze szkoły wracając z melanzu zdjela gacie na środku ulicy i zaczęła sikać bo stwierdziła że w dupie to ma czy ktoś zobaczy jej #!$%@? czy nie ona kibla szukać nie będzie. A w szkole udawała wielce cnotliwą
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: przeciez nikt tam nic nie Pisze o sexual assault. Ludzie piszą, ze człowiek który reprezentuje F1 nie powinien się tak zachowywać i wstawiać takich filmików. Tym bardziej, ze nie jest to pierwszy raz i jest to PR tragedia.

Może nie rozumiesz po angielsku?
  • Odpowiedz
@trolendo: ale czemu ty ja obrażasz? XD jedyny problem jaki maja ludzie to ze nie powinien wstawiać takich rzeczy, i ze jest PR tragedia dla F1 i powinni go #!$%@?. Nie ma ani słowa o jakiejś napaści seksualnej czy czymkolwiek tylko wykopki robaki incele od razu rzuciły się na nią z #!$%@? wie jakiego powodu XDD
  • Odpowiedz