Wpis z mikrobloga

Jest ktoś kto montuje dla tych molochów typu np. Agata meble i innych? Bo właśnie skręcam łóżko i się #!$%@? że odzalowalem 250 za montaż xD ale już nie o kase w tej chwili mi chodzi. Nurtuje mnie jak taki monter lub monterzy maja zarobić skoro oni zawołali ode mnie 250 zł a ja się z tym #!$%@? drugi dzień po godzinach, mało tego idzie mi to dosyć sprawnie i instrukcja jest czytelna a też laikiem nie jestem (całe życie w budowlance). Ale serio 250 minus to co zabiera zleceniodawca i dojazd to ja wam chłopy współczuję #budownictwo #meble #stolarstwo #praca #montaz
  • 10
@LaskaKNK: @inyourface: ścianka z tyłu, szafki, oświetlenie. Jednak trochę więcej roboty. Takie podstawowe z jysku to w 2 godziny miałem opanowane. No nawet to moje niech to skręca w 6 godzin to uważasz że to uczciwe pieniądze dla nich, odejmując paliwo i to co bierze firma ?
@LuckyLuciano: Znam temat tylko od strony jednej firmy która obsługuje salony w krk i ktw. Tam montażyści są zatrudnieni na UOP. Mają płacone nadgodziny, ale prawda jest taka, że z reguły rypią po 50 i więcej godzin tygodniowo, a do tego dochodzą jakieś zlecone przez pracodawce tematy weekendowe(w grudniu to jest najczęściej około 250h i najechane 6000 km). Narzędzia i auto zapewnione przez pracodawcę. Zarobki od 3000 zł netto + nadgodziny.
@Cyderek: też o tym myślałem ale tego jest tyle i co chwilę się zmienia że wątpię że wszystko mają obcykane na pamięć. Plus u mnie wyro cały pokój zajmuje, więc nawet nie ma się jak obrócić- to też utrudnia