Wpis z mikrobloga

Ponoć gra ma dość wysokie wymagania, dużo wyższe niż podali twórcy. Niby w rekomendowanych była karta Gtx 1060 6gb a okazuje się ,że gra na tej karcie ledwo chodzi na średnich detalach w rozdzielczości 1920x1024 bo tylko średnio 37fps. Zaczynam się obawiać mająć tą kartę wraz z procesorem i5-7400 oraz 8gb ram.

#cyberpunk2077
  • 8
  • Odpowiedz
@Edenes: Mam taką samą obawę, też mam gtx 1060 6gb tylko że procek i5-8600k i 16 gb ramu. Zapewne to jeszcze nie dopracowana optymalizacja która w następnych patchach będzie dopiero poprawiona. Tak samo było z GTA IV
  • Odpowiedz
órcy. Niby w rekomendowanych była karta Gtx 1060 6gb a okazuje się ,że gra na tej karcie ledwo chodzi na średnich detalach w rozdzielczości 1920x1024 bo tylko średnio 37fps. Zaczynam się


@Edenes: Spokojnie, wersja na których robiono te testy posiada zabezpieczenie denuvo. Gra będzie pozbawiona tego cholerstwa na premierę. Dodatkowo ma być patch poprawiający wydajność. Pewnie będzie boost dodatkowych 10-15fps.
  • Odpowiedz
@Edenes: Oj mireczku, dużo osób z kartami 1060 i poniżej teraz tylko czeka na launch i legitne benchmarki XD Ja osobiście wstrzymuje się zakupem dopóki nie dowiem się jak na prawdę będzie mój gtx 1060 6GB i r5 2600x działać na średnich bo granie na 30 fpsach to padaka. A niestety geforce now odpada przez słaby internet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz