Wpis z mikrobloga

@Wyrelworelowany: bo to Allegro i zawsze wciskają kit, że nie mogą tego usunąć bo mają dużo aukcji... choć wystarczy wpisać jedną frazę w wyszukiwarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Liczy się kasa z prowizji, a nie prawo
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: a czemu miałoby nie być legalne? chcesz ścigać ludzi za danie hasła do swojego konta z grami innej osobie?
to tak jakbyś płytę z grą pożyczył dla kogoś odpłatnie.
jest wbrew regulaminowi platform i mogą CI konto zbanować za to.
  • Odpowiedz
a czemu miałoby nie być legalne?


@10129: bo to kradzież? Oczywiście w pełni popieram powrót tzw. demo czy triali (tak wiem, że są do obejścia czasem w 3 minuty), ale to byłu spoko. Brałem grę za darmo, sprawdzałem czy mi pasi, jak tak to kupowałem. A teraz w większości przypadków muszę wywalić 200 zł. Tak wiem, że mogę sprzedać, ale jednak opcja z demo była spoko.
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: to nie jest kradzież. produkt nigdzie nie znika. nikt nic nie traci.
jest to kradzież w takim samym stopniu jak pożyczenie znajomemu płyty/dyskietki z grą.

nie, nie musisz. raz, możesz zrobić refund po paru godzinach.
dwa,, możesz użyć pirata, pograć 2-3 godziny. jak dobra gra to kupujesz, jak słaba odinstalowujesz. nie grasz więcej niż 3 godziny. i masz swoje demo.
  • Odpowiedz
@Xoltron: do której części wypowiedzi to odnosisz?

do udostępniania swojego hasła/loginu do steama?
to nie jest czyn niedozwolony albo niewykonanie zobowiązania względem twórców gry. on nie dzieli się swoją grą tylko kontem, które nie jest nawet częścią usługi twórców/wydawcy gry.
to steam można powiedzieć powiela grę z swoich serwerów dla ludzi którzy za nią nie zapłacili, nie?
nieco jakbyś wpuścił do domu gości, a ni by skopiowali jakąś książkę co masz
  • Odpowiedz