Wpis z mikrobloga

śniło mi się dziś, że słynny filantrop - miliarder napisał taki post:

Flaktus96 3 min. temu0
Hehe usunięcie kont nic wam nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystko jest doskonale zescreenowane, a pozatym kochana moderacja wykopu trzyma zapisy wszystkich postów i danych użytkowników co najmniej rok ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Bardzo dziękuję @Moderacja i administracja wykopu za efektywna współpracę.
Teraz wam pokażę mitomana haha.
Ech... w cudownym nastroju jestem.
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni ( ͡º ͜ʖ͡º)
@razemsus
@crazyeight
@synergy

HE HE, ale go usunal, bo pewnie jego wlascicielka przypomniala mu o kagancu oraz debilizmie jakim jest wypulanie sie o swoich ruchach przed podjeciem jakichkolwiek dzialan. coz, tak bywa gdy sie nie grzeszy inteligencja ale potrzeba atencji oraz udowadniania w internetach, ze jest gurom jak tajger bonzo jest silniejsza.

zapraszam do kulturalnej dyskusji na temat: Czy P O T E Z N A kancelaria praw analnych wysle policje do internetow? czy jest miejsce w sieci dla osob slynacych z ponizania i bicia uposledzonych kobiet? co myslicie o pijanych kierowcach? jakie macie podejscie do rudej amiszowatej brody ktorej wlasciciel nacpany krysztalami pieprzy 3po3 o kredytach na 400kola kiedy ma dlugi w polsce a sam uciekl od odrobek i wyrokow z rodzinnego kraju?

nurtuje tez mnie kwestia, co moze miec we lbie karyna przygarniajaca pod wlasny dach damskiego boksera, n-------a z dlugami i alkoholika nietrzymajacego moczu. tagi dla zasiegow, zupelnie przypadkowe.

PS: przypominam tez o nowo powolanym Kanale Analnym. Serdecznie zapraszam wszystkich hycli azora oraz fanow i tworcow analnych memow. cieply, międzyzwieraczowy klimacik, free d---o na wstep i porady dot wiązań strapona.

https://discord.gg/ZRNWUUfv

koneserow i hycli weryfikujemy i wrzucamy do kanału jelita cienkiego, gdzie radosnie dyskutujemy o polskiej patologii w niemczech. zalezy nam na dobrym wizerunku naszego narodu i pieknego kraju, uswiadamianie dumnego i wspanialego narodu niemieckiego o mozliwosci przebywania na ich terenie zwyrodnialych jednostek uciekajacych przed prawem z polski zaciesni przyjazn polsko-niemiecka oraz poprawi nasze stosunki z sasiadami.

#danielmagical
#patostreamy
#rafatus
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bizzi0801: ja sie bardzo Ciesze, ze dłużnik podaje do publicznej informacji fakt, ze zamierza wydawac pieniadze na adwokatow by ganiac nicki na wykopie a nie splaca komornika. KURATORKA BEDZIE ZACHWYCONA ANALNIACZKU.
  • Odpowiedz