Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam. Potrzebuje porady. Żona zmieniła zdanie co do kabiny prysznicowej ze zwykłej standardowej gdzie bateria miała być na ścianie na środku na kabinę z hydromasażem gdzie podejście do wody jest w narożniku. Przesyłam zdjęcia do zobrazowania sytuacji. Czy w związku z tym muszę przerabiać podejście od wody czy może jest możliwość doprowadzenia wężów elastycznych od środka ściany do narożnika? Między szybą kabiny a ścianą jest około 5 cm przestrzeni w której można byłoby poprowadzić węże. Co myślicie? #lazienka #budownictwo #budowadomu
  • 12
@Toudi92: poważnie przemyślcie tą kabinę prysznicową z hydromasażem. Z kim bym nie gadał to sytuacja wygląda zawsze tak samo- użyje się na początku kilka razy, super sprawa ja chcę tak zawsze po czym przychodzi znudzenie i często brak czasu i przestaje się z tego korzystać. Niech się jeszcze coś uszkodzi w międzyczasie i z naprawą dojdzie kolejny problem.
Czy w związku z tym muszę przerabiać podejście od wody czy może jest możliwość doprowadzenia wężów elastycznych od środka ściany do narożnika?


@Toudi92: jeśli ten brodzik naprawdę ma przeszklenia również od zadniej strony, jeśli te przeszklenia są nieprzezroczyste i jeśli za nimi jest miejsce, to oczywiście że można wężykami, tyle, że to jest bardzo głupi pomysł. Wężyki to mocno niepewny sposób podłączania czegokolwiek, przede wszystkim z uwagi na to, że są